• raty globalo
  • Cechy GLOBALO

  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Blog / GLOBALO, POLSKA PRODUKCJA I POLSKA MARKA

GLOBALO, POLSKA PRODUKCJA I POLSKA MARKA

GLOBALO POLSKA PRODUKCJA I POLSKA MARKA, ZAWSZE O KROK DALEJ

Okapy marki GLOBALO goszczą w Państwa domach już od 2001 roku. Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów okapów kuchennych produkowanych wyłącznie w Polsce, a naszym wyróżnikiem jest najwyższa jakość, nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania. Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? Nasza firma jest silnym i istotnym graczem na rynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom tego, co najlepsze, dlatego przykładamy ogromną wagę do staranności wykonania, bezpieczeństwa oraz funkcjonalności naszych urządzeń. Dbałość o każdy szczegół to jedna z naszych cech charakterystycznych, wiemy jednak, że równie są działania na szerszym polu.

Przedsiębiorcy są sektorem, który ma ogromny wpływ na swoje otoczenie. Rosnące zużycie energii w firmach i zakładach, nieodpowiedzialna polityka zarządzania odpadami czy brak empatii w stosunku do problemów, z jakimi borykają się lokalne społeczności w toczeniu przedsiębiorcy to tylko wierzchołek góry lodowej.

Globalo Polska produkcja i Polska marka

GLOBALO, ODPOWIEDZIALNA MARKA

W GLOBALO wiemy, jak ogromny potencjał drzemie w kapitale lokalnym, jakim są ludzie oraz zasoby, dlatego nasz plan rozwoju skupia się na działaniach na rzecz jego ochrony i wspierania. Kiedy inni dostrzegają problem, my go już rozwiązujemy. Zawsze idziemy o krok dalej. GLOBALO to polska, odpowiedzialna marka. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników – wspieramy ich projekty, zapewniamy stałą opiekę mentora i coacha, dbamy o rozwój kompetencji oraz prawdziwie rodzinną, przyjazną atmosferę. Wiemy, jakie znaczenie ma obecnie ekologia i czyste otoczenie, dlatego zapewniamy Państwu zdrową atmosferę w domach, oraz działamy na rzecz rozwoju postaw proekologicznych wśród naszych pracowników, klientów, oraz w społecznościach lokalnych w naszym sąsiedztwie. Jesteśmy świadomi tego, że ochrona środowiska zaczyna się od drobnych gestów w naszym domach i rodzinach.

Dbałość o Państwa otoczenie to dla nas nie tylko troska o najwyższą jakość naszych produktów i usług – to także dbanie o środowisko, społeczności lokalne, a także wytyczanie nowych, odpowiedzialnych ścieżek dla innych przedsiębiorców i producentów w naszym sektorze. GLOBALO – jesteśmy odpowiedzialnymi liderami.