Jesteś architektem, lubisz wyzwania, chcesz zainspirować innych kuchnią marzeń? Weź udział w naszym konkursie! Zaprojektuj kuchnię z wykorzystaniem okapu GLOBALO Cylindro Isola z linii Exclusive w jednym z 4 najmodniejszych kolorów. Wygraj weekend dla dwojga w Hotel & SPA Arłamów **** lub karty podarunkowe na zakupy online w sklepie WestwingNow.pl. Zapraszamy!
  ZASADY
  KROK 1
  Stwórz projekt kuchni z okapem wyspowym GLOBALO Cylindro Isola z linii Exclusive. Do wyboru masz cztery warianty kolorystyczne okapu: złoto, różowe złoto, miedź i granat. PAMIĘTAJ, aby zachować oryginalną (jak najbardziej zbliżoną) kolorystykę produktów marki GLOBALO. Materiały potrzebne do stworzenia swojej pracy znajdziesz tutaj.

  KROK 2
  Przygotuj plik (JPG, JPEG lub PNG) z projektem tak, aby jego waga nie przekraczała 15MB. W projekcie możesz użyć znajdujące się również w materiałach logo GLOBALO.

  KROK 3
  Prześlij swój projekt wykorzystując formularz poniżej. Masz czas do 24 lipca 2020 r.

  KROK 4
  Wygraj atrakcyjne nagrody. Data ogłoszenia zwycięzców to 8 sierpień 2020 r.


  PRODUKTY DO PROJEKTU


  NAGRODY  1 miejsce

  Weekend dla dwóch osób w Hotel & SPA Arłamów **** lub karta podarunkowa
  o wartości 2500 zł

  Bon lub Arłamów GLOBALO
  2 miejsce

  Karta podarunkowa na zakupy online do wykorzystania w sklepie Westwing
  o wartości 1000 zł

  1000PLN GLOBALO
  3 miejsce

  Karta podarunkowa na zakupy online do wykorzystania w sklepie Westwing
  o wartości 500 zł

  500PLN GLOBALO

  JURY  Prace oceni jury w składzie

  1_jury

  Krzysztof Błażowski

  Właściciel polskiej marki premium cichych i wydajnych okapów kuchennych GLOBALO, dostępnych na rynku od 2001 roku. Prezes zarządu spółki HerlinGroup, zajmującej się projektami biznesowymi z dziedziny AGD, projektowania, nowych technologii i budownictwa. Właściciel największego w Polsce sklepu specjalistycznego z okapami kuchennymi.

  2_jury

  Karolina Zagrodzka

  Autorka jednego z największych blogów wnętrzarskich w Polsce houseloves.com, znajdującego się na liście TOP 3 blogów w wielu rankingach. Na co dzień zajmuje się projektowaniem wnętrz. Laureatka nagrody Twórcy ROKU 2019 w kategorii wnętrzarskiej i DIY, Prelegentka na spotkaniach i warsztatach o tematyce wnętrzarskiej m.in. dla IKEA, Tubądzin czy Forum Home&Garden Marketing.

  3_jury

  Marika Jóźwiak

  Doświadczona inżynier architekt i dyplomowana malarka. Od wielu lat, wraz z Dorotą Szelągowską, współtworzy jedne z najbardziej popularnych w Polsce, programy telewizyjne, dotyczące architektury i wystroju wnętrz. Współtworzy markę Homessence, w której podobnie jak w telewizyjnych realizacjach, z przyjemnością przemyca sztukę do swoich projektów.  ZGŁOSZENIE


  Prześlij poniżej pliki konkursowe:

  Przeczytałem/am i akceptuję regulamin konkursu *

  Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności w zakresie przetwarzania moich danych osobowych. *


  GALERIA KONKURSOWA

  Poniżej znajdują sie zakwalifikowane prace konkursowe. Jeżeli nie otrzymałeś/aś maila z informacją o niezakwalifikowaniu Twojej pracy, a nie widzisz jej poniżej - skontaktuj się z nami. Poniższa galeria ma charakter poglądowy - do oceny jury konkursu przekazane zostaną wszystkie nadesłane zdjęcia.