Home / Konkurs Okap Sercem Kuchni – edycja III

Konkurs Okap Sercem Kuchni – edycja III

konkurs dla architektów pliki 3d

1. Miejsce

2500 zł westwing

2. Miejsce

1000 zł westwing konkurs

3. Miejsce

500 zł westwing konkurs

Jesteś architektem, lubisz wyzwania, chcesz zainspirować innych kuchnią marzeń? Weź udział w naszym konkursie! Zaprojektuj kuchnię z wykorzystaniem okapu GLOBALO Arenoflow w jednym z aż 6 dostępnych kolorów. Wygraj wartościowe bony podarunkowe do sklepu WestwingNow.pl. Zobacz zwycięzców poprzedniej edycji TUTAJ. Zapraszamy!

Zapoznaj się z REGULAMINEM konkursu.

Stwórz projekt kuchni z okapem wyspowym na linkach Arenoflow. Do wyboru masz sześć wariantów kolorystycznych okapu: czarny, biały, inox, jasne złoto i róż. Pamiętaj, aby zachować oryginalną kolorystykę produktów.

Przygotuj plik (JPG, JPEG lub PNG) z projektem tak, aby jego waga nie przekraczała 15MB. Pamiętaj, aby wybrać plik 3D zamieszczony poniżej. W projekcie możesz użyć znajdujące się również w materiałach logo okapów GLOBALO.

krok 3 konkurs

Prześlij swój projekt wykorzystując poniższy formularz. Masz czas do 15 grudnia 2021 r. Wyniki ogłosimy na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i mailowo. Ze względu na ilość nadesłanych zgłoszeń, czas aktualizacji galerii konkursowej wynosi do 72 h.

Produkty do projektu

Okap Wyspowy GLOBALO Arenoflow 39 Light Gold

Arenoflow Light Gold

Arenoflow Gold

Okap Wyspowy GLOBALO Arenoflow 39.1 Rose

Arenoflow Rose

Pochłaniacz zapachów do kuchni Globalo Arenoflow Black

Arenoflow Black

Arenoflow White

Arenoflow Inox

Prace oceni
jury w składzie

konkurs iza błażowska globalo

Izabela Błażowska

Współwłaścicielka polskiej marki premium cichych i wydajnych okapów kuchennych GLOBALO o nietuzinkowym designie, dostępnych na rynku od 2001 roku.
Dyrektor marketingu HerlinGroup Sp. z o. o., zajmującej się i specjalizującej w projektach biznesowych z dziedziny AGD, projektowania, nowych technologii i budownictwa.

Marika Jóźwiak

Doświadczona inżynier architekt i dyplomowana malarka. Od wielu lat, wraz z Dorotą Szelągowską, współtworzy jedne z najbardziej popularnych w Polsce programów telewizyjnych, dotyczące urządzania i wystroju wnętrz. Współtworzy markę Homessence, w której podobnie jak w telewizyjnych realizacjach, z przyjemnością przemyca sztukę do swoich wyjątkowych projektów.

Marta Świat-Chromińska

Magister architektury i urbanistyki, prowadząca markę Wizualne.art, a zawodowo projektująca w firmie Myk Konstrukcje. W projektach zwraca szczególną uwagę na harmonię i minimalizm, a przede wszystkim na przemyślaną i funkcjonalną przestrzeń, będącą odpowiedzią na potrzeby mieszkańców.

Formularz konkursowy

Prześlij poniżej pliki konkursowe (waga pliku nie może przekroczyć 15 MB):

Przeczytałem/am i akceptuję regulamin konkursu *

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności w zakresie przetwarzania moich danych osobowych. *

Galeria konkursowa

Poniżej znajdą się zakwalifikowane prace konkursowe. Jeżeli nie otrzymałeś/aś maila z informacją o niezakwalifikowaniu Twojej pracy, a nie widzisz jej poniżej – skontaktuj się z nami. Ze względu na ilość nadesłanych zgłoszeń, czas aktualizacji galerii konkursowej wynosi do 72 h. Masz pytania w sprawie konkursu? Tel: +48 13 49 27 560 wew. 5 lub [email protected]

Translate »