Home / Blog / Wyniki III edycji konkursu Okap Sercem Kuchni

Wyniki III edycji konkursu Okap Sercem Kuchni

Trzecia edycja konkursu „Okap Sercem Kuchni” rozstrzygnięta. Za nami kolejna odsłona konkursu, w której Architekci i pasjonaci projektowania wnętrz mieli okazję do zaprezentowania swoich prac z wykorzystaniem jednego z naszych okapów Arenoflow. Jak zawsze frekwencja dopisała – otrzymaliśmy od Was blisko 80 pięknych wizualizacji kuchni! Komisja konkursowa, w skład której wchodziły m.in. Marika Jóźwiak oraz Mata Świat-Chromińska (zwyciężczyni poprzedniej edycji konkursu) miała twardy orzech do zgryzienia.

Trzecia edycja konkursu zakładała stworzenie projektu kuchni z okapem wyspowym na linkach w dowolnym kolorze z oferty GLOBALO. Wszystkie prace konkursowe znajdziesz w galerii konkursowej >> TUTAJ <<. Wszystkim uczestnikom gratulujemy przygotowania pięknych prac i zapraszamy do udziału w przyszłych edycjach konkursu w 2022 roku.

Karta podarunkowa o wartości 2500 zł do WestwingNow.pl
Aleksandra Przybyła projekt kuchni
Karta podarunkowa o wartości 1000 zł do WestwingNow.pl
Katarzyna Kierska kuchnia z okapem złotym
Karta podarunkowa o wartości 500 zł do WestwingNow.pl

Prace oceniło
jury w składzie

konkurs iza błażowska globalo

Izabela Błażowska

Współwłaścicielka polskiej marki premium cichych i wydajnych okapów kuchennych GLOBALO o nietuzinkowym designie, dostępnych na rynku od 2001 roku.
Wiceprezes zarządu spółki HerlinGroup Sp. z o. o., zajmującej się i specjalizującej w projektach biznesowych z dziedziny AGD, projektowania, nowych technologii i budownictwa.

Marika Jóźwiak

Doświadczona inżynier architekt i dyplomowana malarka. Od wielu lat, wraz z Dorotą Szelągowską, współtworzy jedne z najbardziej popularnych w Polsce programów telewizyjnych, dotyczące urządzania i wystroju wnętrz. Współtworzy markę Homessence, w której podobnie jak w telewizyjnych realizacjach, z przyjemnością przemyca sztukę do swoich wyjątkowych projektów.

Marta Świat - Chromińska

Magister architektury i urbanistyki, prowadząca markę Wizualne.art, a zawodowo projektująca w firmie Myk Konstrukcje. W projektach zwraca szczególną uwagę na harmonię i minimalizm, a przede wszystkim na przemyślaną i funkcjonalną przestrzeń, będącą odpowiedzią na potrzeby mieszkańców.

Translate »