Okap kuchenny GLOBALO Crystalio White
Włącz okap
Świeć przykładem
Pamiętaj o wydajności
Daj śmieciom kosza

Ekologiczne użytkowanie okapu kuchennego

Ekologiczny okap kuchenny to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystej i zdrowej kuchni. Usuwa on nieprzyjemne zapachy i tłuszcz, który w niekontrolowanych warunkach osiada na ścianach i meblach, stając się siedliskiem groźnych bakterii, grzybów i pleśni.

Włącz okap?

Energooszczędne użytkowanie okapu kuchennego rozpoczyna się od jego uruchomienia. Pamiętajmy o włączaniu i wyłączaniu go w odpowiednim momencie lub wybierzmy okap z sensorem pary, który automatycznie uruchamia się w chwili, gdy wyczuje wilgoć.

Świeć przykładem?

Wybierz okap kuchenny wyposażony w przyjazne środowisku i naszemu zdrowiu oświetlenie LED. Żarówki LED zużywają 10 razy mniej energii niż normalne żarówki, a ich żywotność sięga nawet 15 lat.

Pamiętaj o wydajności?

Wydajność okapu wpływa na jego energooszczędność, czystość kuchni i nasze zdrowie. Mało wydajny okap nie przefiltruje odpowiedniej ilości powietrza i nie poradzi sobie w dużej kuchni. Montując okap zwróć uwagę na drożność, długość i średnicę komina wentylacyjnego oraz ilość załamań kanału, gdyż parametry te mają wpływ na jego wydajność.

Daj śmieciom kosza?

Ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym nakłada na każdego obywatela obowiązek oddania zużytego sprzętu do właściwego punktu zbiórki. Dbaj o środowisko i przy zakupie nowego okapu oddaj stary okap do sprzedawcy.

Dowiedz się więcej »

banerek_wybor_okapu_form