Home / Kuchnie Polaków 2021/2022 – poradnik dla architektów

Kuchnie Polaków 2021/2022 – poradnik dla architektów

poradnik dla architektów wnętrz

Kuchnie Polaków 2021/2022 - poradnik inspiracyjny dla architektów wnętrz

Pierwszy kwartał 2022 roku to idealny czas na podsumowanie tego, co działo się w ubiegłym roku w naszych wnętrzach. To także świetny moment na planowanie zmian — niebawem wiosna, a wraz z jej nastaniem wiele osób rozpocznie remonty. W GLOBALO wiemy, że projektanci, architekci i dekoratorzy wnętrz właśnie teraz intensywnie poszukują nowych rozwiązań i inspiracji do tworzenia pięknych wnętrz. Właśnie dlatego przekazujemy w Twoje ręce niniejszy raport „Kuchnie Polaków 2021/2022 – trendy w urządzaniu”.

W raporcie skupiliśmy się na pomieszczeniu, stanowiącym serce większości domów i mieszkań — kuchni. O opinie poprosiliśmy architektów, którzy pomogli w określeniu najbardziej popularnych stylów aranżacji. Przyjrzeliśmy się kolorystyce, materiałom i sprzętom kuchennym sprawdzając, które z nich cieszą się największym potencjałem.

Przed Tobą kompletny przewodnik po kuchniach Polaków. Znajdziesz tutaj uporządkowaną wiedzę na temat potrzeb, zwyczajów i wyborów klientów. Wierzymy, że ten poradnik okaże się pomocnym narzędziem dla architektów w codziennej pracy, a wszystkim osobom, które planują remont kuchni, dostarczy wielu inspiracji.

Zapraszamy do lektury!