Home / Formularz zwrotu

Formularz zwrotu

Zwrot do 14 dni

Jeśli dokonałeś zakupu w naszym sklepie internetowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów otrzymujesz od nas możliwość zwrotu nawet do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Płatność za okap zostanie zwrócona na wskazany przez Klienta w formularzu numer rachunku w terminie do 14 dni.

KROK 1

Dokładnie wypełnij formularz zwrotu znajdujący się poniżej. Wpisz rzeczywiste dane z dokumentu zakupu.

KROK 2

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu uzyskania numeru sprawy. Telefon kontaktowy: +48 13 49 27 560.

KROK 3

Solidnie spakuj okap na czas transportu i naklej w widocznym miejscu na paczce uzyskany numer sprawy.

KROK 4

Zwrot wyślij na swój koszt na adres: HerlinGroup Sp. z o.o. ul. Hanasiewicza 15, 35-103 Rzeszów

Otrzymałeś pełnowartościowy okap kuchenny i chcesz skorzystać z prawa do zwrotu w terminie 14 dni od daty zakupu. Z prawa tego możesz skorzystać wyłącznie w sytuacji, w której towar ten nie został przez Ciebie lub w transporcie uszkodzony, nie był montowany, nie nosi śladów użytkowania, jest pełnowartościowy oraz został prawidłowo spakowany.

Load More


Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktu w przesyłce zwrotnej:

  1. Owiń okap w folię oraz zabezpiecz go oryginalnymi styropianami, dokładnie w taki sposób, w jaki został do Ciebie dostarczony. Możesz użyć dodatkowych styropianów i folii bąbelkowej.
  2. Do paczki dołącz komplet akcesoriów, które otrzymałeś wraz z okapem. Pamiętaj, aby akcesoria umieścić w miejscu, w którym były pierwotnie zapakowane, aby nie uszkodziły okapu.
  3. Formularz zwrotu umieść w folii i przyklej go na paczkę.
  4. Starannie oklej karton taśmą, tak aby uniknąć otwarcia się kartonu podczas transportu.
  5. Jeżeli otrzymałeś okap kuchenny na palecie, pamiętaj o jego zwrocie również na palecie. Jeżeli nie masz takiej możliwości, skontaktuj się z opiekunem Twojego zamówienia w celu omówienia szczegółów.
  6. Usuń z kartonu stare oznakowania takie jak list przewozowy i inne etykiety, które nie mają już zastosowania.
  7. Pamiętaj, że obowiązkiem kuriera jest naklejenie listu przewozowego w Twojej obecności.

Load More


Paczkę z okapem należy sprawdzić w obecności kuriera. W sytuacji, gdy kurier odmówi i nie zgodzi się poczekać należy w dniu doręczenia przesyłki lub najpóźniej w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia doręczenia zgłosić uszkodzenie paczki w transporcie na infolinii spedycji.

Load More


Na zgłoszenie protokołu szkody okapu masz maksymalnie 7 dni kalendarzowych od dnia doręczenia przesyłki. Po tym terminie należy skontaktować się z handlowcem w celu ustalenia indywidualnego rozwiązania sprawy.

Load More


W przypadku uszkodzenia okapu kuchennego w trakcie transportu, wszystkie zwroty są indywidualnie rozpatrywane (w zależności od okoliczności uszkodzenia) po kontakcie z opiekunem zamówienia.

Load More


Płatność za okap zostanie zwrócona na wskazany przez Klienta w formularzu numer rachunku w terminie do 14 dni.

Load More

(Jeżeli nad tym tekstem nie widać formularza, to spróbuj odświeżyć stronę)

Pamiętaj! Zwracany towar nie może nosić śladów używania oraz montażu. Płatność za okap zostanie zwrócona na wskazany przez Klienta w formularzu numer rachunku w terminie do 14 dni.