Okapy przyścienne banner
Home / Blog

Blog

AKCJA INSPIRACJA — Zimowe aranżacje kuchni

Projekt kuchni Inspiracja
Jak z pomysłem zaaranżować kuchnię zimą? W tym wpisie pokażemy Wam kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym będziecie mogli poczuć zimową atmosferę. Zima wbrew pozorom oferuje znacznie więcej barw oprócz śnieżnej bieli. Stonowane szarości, beże czy rozświetlające złoto sprawią, że kuchnia o tej porze roku będzie prezentować się imponująco.  Zima to wyjątkowy okres. W końcu to...

Okap kuchenny do zabudowy – 5 modeli, które teraz kupisz w promocji

Okap kuchenny GLOBALO Lofetti 70.1 White

Okap kuchenny do zabudowy to jeden z najczęstszych wyborów klientów. Pozwala pozbyć się z mieszkania intensywnych zapachów z gotowania, pochłania także drobinki tłuszczu i jest dodatkowym źródłem światła. Dzięki dyskretnej formie można go wkomponować w niemal każdą aranżację kuchni. Poznaj 5 modeli, które teraz kupisz w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Okap teleskopowy czy podszafkowy? Który jest lepszy?

okap do zabudowy globalo kasperio 60 white wizualizacja

Okap teleskopowy jest urządzeniem, które ma wielu zwolenników. Zajmuje mało miejsca, a jego większa część jest ukryta w szafce, dzięki czemu stylistycznie taki okap można dopasować do wielu aranżacji. Czy warto w niego zainwestować, czy jednak lepiej pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać odpowiedź.

AKCJA INSPIRACJA – KUCHNIE W BIELI

Okap przyścienny GLOBALO Verta

Czerwiec już za nami, a to oznacza, że czas zaprezentować kuchnie, które najmocniej zachwyciły nas w tym miesiącu. Zobacz najpiękniejsze kuchnie w bieli zaprojektowane przez architektów wnętrz i znajdź swoją inspirację.

Okap sufitowy — do jakiej kuchni warto go wybrać?

Okap sufitowy GLOBALO Bardot 100 black
Szukasz okapu nad wyspę, który będzie dyskretny i niezauważalny? Wybierz okap sufitowy! To doskonała alternatywa dla tradycyjnych okapów wyspowych, dedykowana do kuchni z obniżonym sufitem. Dowiedz się, w jakich sytuacjach warto wybrać taki okap i na jakie kwestie zwrócić uwagę przy zakupie. W jakiej kuchni sprawdzi się okap sufitowy? Okap sufitowy przeznaczony jest do montażu...

Okap kuchenny do zabudowy — który model warto wybrać?

Okap kuchenny do zabudowy to urządzenie, którego lista zalet jest niezwykle długa. Do największych można zaliczyć funkcjonalność i absolutnie dyskretny charakter, który pozwala na stworzenie spójnej i jednolitej kompozycji w kuchni. Okap do zabudowy sprawdzi się więc w niemal każdym typie aranżacji — od nowoczesnych po klasyczne. 

AKCJA INSPIRACJA – KUCHNIE W BŁĘKICIE

Kuchnia błękit

Maj już prawie za nami, dlatego przyszła pora na przedstawienie kuchni, które w tym miesiącu wpadły nam w oko. Tym razem wybraliśmy kuchnie z dodatkiem błękitu, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Zobacz i znajdź swoją inspirację!

1 2 3 21
Translate »