Okapy przyścienne banner
Home / Blog

Blog

Okap teleskopowy czy podszafkowy? Który jest lepszy?

okap do zabudowy globalo kasperio 60 white wizualizacja

Okap teleskopowy jest urządzeniem, które ma wielu zwolenników. Zajmuje mało miejsca, a jego większa część jest ukryta w szafce, dzięki czemu stylistycznie taki okap można dopasować do wielu aranżacji. Czy warto w niego zainwestować, czy jednak lepiej pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać odpowiedź.

AKCJA INSPIRACJA – KUCHNIE W BIELI

Okap przyścienny GLOBALO Verta

Czerwiec już za nami, a to oznacza, że czas zaprezentować kuchnie, które najmocniej zachwyciły nas w tym miesiącu. Zobacz najpiękniejsze kuchnie w bieli zaprojektowane przez architektów wnętrz i znajdź swoją inspirację.

Okap sufitowy — do jakiej kuchni warto go wybrać?

Okap sufitowy GLOBALO Bardot 100 black
Szukasz okapu nad wyspę, który będzie dyskretny i niezauważalny? Wybierz okap sufitowy! To doskonała alternatywa dla tradycyjnych okapów wyspowych, dedykowana do kuchni z obniżonym sufitem. Dowiedz się, w jakich sytuacjach warto wybrać taki okap i na jakie kwestie zwrócić uwagę przy zakupie. W jakiej kuchni sprawdzi się okap sufitowy? Okap sufitowy przeznaczony jest do montażu...

Okap kuchenny do zabudowy — który model warto wybrać?

Okap kuchenny do zabudowy to urządzenie, którego lista zalet jest niezwykle długa. Do największych można zaliczyć funkcjonalność i absolutnie dyskretny charakter, który pozwala na stworzenie spójnej i jednolitej kompozycji w kuchni. Okap do zabudowy sprawdzi się więc w niemal każdym typie aranżacji — od nowoczesnych po klasyczne. 

AKCJA INSPIRACJA – KUCHNIE W BŁĘKICIE

Kuchnia błękit

Maj już prawie za nami, dlatego przyszła pora na przedstawienie kuchni, które w tym miesiącu wpadły nam w oko. Tym razem wybraliśmy kuchnie z dodatkiem błękitu, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Zobacz i znajdź swoją inspirację!

Okap wyspowy – przegląd najciekawszych modeli do kuchni z salonem

Popularność, jaką zyskały w ostatnich latach wyspy kuchenne, sprawiła że coraz większym zainteresowaniem cieszą się sprzęty dedykowane do tej części kuchni. Wiele osób decyduje się wykorzystać dużą przestrzeń roboczą, jaką daje wyspa i umieszcza na niej płytę grzewczą, aby móc swobodnie gotować. Obowiązkowym elementem takiego zestawienia jest okap wyspowy, który pozwoli zachować czyste i świeże powietrze w całym pomieszczeniu. Poznaj najciekawsze urządzenia, dzięki którym kuchnia będzie wyglądać stylowo i oryginalnie. 

Płyta indukcyjna z pochłaniaczem – inteligentny pomocnik w kuchni

Okap Blatowy Globalo Oranier KXI 1092 przepływ pary

Od współczesnych kuchni często wymaga się jednocześnie użyteczności, ergonomii i dobrego designu, dlatego sprzęty kuchenne powinny odpowiadać tym potrzebom. Jednym z urządzeń, na które warto zwrócić uwagę, przy wyborze AGD do kuchni jest płyta indukcyjna z pochłaniaczem. To wielofunkcyjne rozwiązanie, w którym zintegrowano okap z płytą grzewczą. Taka koncepcja w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Sprawdź dlaczego.

1 2 3 20
Translate »