Home / O firmie

O firmie

Poznaj GLOBALO

GLOBALO to marka premium okapów kuchennych, której dystrybutorem jest HerlinGroup Sp. z o.o. Wieloletnie doświadczenie w branży AGD skłoniło nas w 2001 r. do założenia marki skierowanej do klientów indywidualnych i biznesowych, poszukujących okapów kuchennych wysokiej klasy – skutecznych, cichych, ciekawych wzorniczo i wyposażonych w innowacyjne technologie.

Biuro projektowe, magazyn oraz stacjonarny salon ekspozycyjny znajdują się w Rzeszowie. Sprawia to, że mamy pełną kontrolę nad powstawaniem i dystrybucją naszych produktów oraz możemy zapewnić naszym klientom i partnerom niezbędne wsparcie i satysfakcjonującą obsługę na każdym etapie procesu zakupowego.

lat doświadczenia

procent polska firma

wykwalifikowanych specjalistów

Oddział

Wirtualny spacer po siedzibie firmy

 Kliknij w logo poniżej, by rozpocząć.

Organizacja turkusowa

W HerlinGroup dążymy do osiągnięcia pełnego statusu tzw. organizacji turkusowej. Ten model zarządzania sprzyja odnoszeniu kolejnych sukcesów i stabilności rynkowej naszej firmy oraz jest znakomitym motywatorem w codziennej pracy. Obecnie firma jest już w ok. 70% „turkusowa”. Cieszymy się, że model biznesowy HerlinGroup został doceniony i podany jako przykład doskonałego zarządzania w książce dr Piotra Sedlaka pt.: Jak wynagradzać pracowników w start-upach i małych firmach. Wskazówki dla przedsiębiorców zarządzających małym zespołem.

Społeczna odpowiedzialność

W HerlinGroup wiemy, jak ogromny potencjał drzemie w kapitale lokalnym: ludziach i zasobach, dlatego nasz plan rozwoju skupia się na działaniach na rzecz jego ochrony i wspierania.

Działamy przyszłościowo

Zawsze idziemy o krok dalej – odpowiedzialnie i z myślą o lepszym jutrze. Kiedy inni dostrzegają problem, my już go rozwiązujemy. Kreujemy prekursorskie rozwiązania i wytyczamy nowe ścieżki dla przedsiębiorców i producentów w naszym sektorze. Podążamy za postępem w nauce i technice oraz korzystajmy z najnowszych zdobyczy w tych dziedzinach, podnosząc swoją pozycję na arenie aktywności biznesowej.

Czarny okap wyspowy wiszący Globalo Argentelo black 80.3
Okap kuchenny GLOBALO Boliro 90.2 Black Eko Max

Dbamy o rozwój

Wiemy, że naszą największą wartością są wykwalifikowani pracownicy, dlatego szeroko inwestujemy w ich rozwój. Wspieramy ich projekty, zapewniamy stałą opiekę mentora i coacha, dbamy o poszerzanie ich kompetencji oraz prawdziwie przyjazną atmosferę pracy.

Jesteśmy ekologiczni

Świadomi znaczenia postaw proekologicznych, aktywnie działamy na rzecz ich rozwoju wśród naszych pracowników i klientów oraz w społecznościach lokalnych naszego sąsiedztwa. Wiemy, że ochrona środowiska zaczyna się od drobnych gestów w naszym domach i firmach, dlatego wdrożyliśmy szereg rozwiązań, przyświecających nam w codziennej pracy. Tworzymy nowoczesne, wydajne i energooszczędne okapy kuchenne, które dbają o zdrowe, czyste powietrze, jak i o portfele naszych klientów. Edukujemy w zakresie ekologicznego użytkowania okapu, a także umożliwiamy naszym klientom zgodną z prawem, bezpieczną utylizację zużytego sprzętu.

Okap kuchenny GLOBALO Sareto 60.2 Eko Max
Okap kuchenny GLOBALO Boliro 90.2 Black Eko Max

Kierujemy się Polityką Środowiskową

Potwierdzeniem wysokiej troski HerlinGroup o zagadnienia ochrony środowiska jest wdrożenie Polityki Środowiskowej,  obejmującej swym zakresem wszystkie rodzaje prowadzonych prac i procesów oraz stosowanych technologii i materiałów.

W dbałości o dobro klienta stawiamy sobie za cel wprowadzenie takich zmian organizacyjnych, dzięki którym HerlinGroup stanie się ekoliderem branży w Polsce, a rozwój ekonomiczny firmy będzie równoważny z jej rozwojem ekologicznym.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz System Zarządzania Środowiskiem był coraz doskonalszy. Zobowiązujemy się do udostępniania naszym klientom rozwiązań i urządzeń o maksymalnie ograniczonym szkodliwym wpływie na środowisko. Deklarujemy także podejmowanie realnych działań na rzecz zapobiegania powstawaniu zanieczyszczeń w związku z prowadzoną działalnością.

Mamy swój Kodeks Etyczny

Jako nieliczna tego rozmiaru organizacja posiadamy własny kodeks etyczny – zbiór zasad i wartości, które towarzyszą naszemu zespołowi w codziennej pracy nad udoskonalaniem produktów oraz pogłębianiem zadowolenia naszych klientów.

Okap kuchenny GLOBALO Sareto 60.2 Eko Max

KARIERA

pracuj z przyjemnością i rozwijaj się

WSPÓŁPRACA

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI DLA ARCHITEKTÓW, SPRZEDAWCÓW, STOLARZY

PRZETARGI

poznaj informacje o wyborze Wykonawcy