Home / Kolorowe okapy GLOBALO

Kolorowe okapy GLOBALO

Malowanie okapu kuchennego

Chcesz, aby Twoja kuchnia była wyjątkowa i niepowtarzalna? Podkreśl piękną aranżację serca Twojego domu kolorowym okapem kuchennym GLOBALO. Możesz kupić gotowy kolorowy okap z naszej aktualnej oferty lub zamówić malowanie okapu na dowolny kolor z bogatej palety barw RAL.

Malowanie okapu na wybrany przez Ciebie kolor umożliwi Ci dopasowanie go do wyglądu i stylu mebli oraz dodatków. Kolorowe okapy kuchenne to rozwiązanie odważne, a zarazem pełne soczystej świeżości, która jeszcze bardziej uprzyjemni gotowanie i przebywanie w kuchni, stając się jej dodatkową dekoracją.

Paleta RAL zapewnia niemal nieograniczone możliwości, to Ty decydujesz jaki kolor Cię interesuje – od kremów przez żółcie, pomarańcze, czerwienie, róże, fiolety, odcienie zieleni, niebieskiego, aż po szarości i grafity.

Praktyczna dekoracja

Dobrze dopasowany okap kuchenny może z powodzeniem stać się designerskim elementem dekoracyjnym. Ten o oryginalnym kształcie i kolorze wniesie do wnętrza oczekiwany nastrój i wysublimowaną elegancję.

Do wyjątkowej kuchni wybierz kolorowy okap kuchenny, który znakomicie zaakcentuje niepowtarzalny wystrój pomieszczenia, a przy tym zadba o czyste, zdrowe powietrze.

Proste pomysły, wielki efekt

W nowoczesnej kuchni okap to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystości. Urządzenie powinno być więc przede wszystkim optymalnie dopasowane parametrami do potrzeb kuchni i użytkowników: wydajne, ciche, funkcjonalne i estetyczne.

Pozwól sobie jednak na spełnienie aranżacyjnych marzeń i stwórz tętniący pozytywną energią kuchenny zakątek, w którym codzienne gotowanie smakuje jeszcze lepiej. Aby szybko i niedrogo nadać kuchni stylowy wygląd, wystarczą proste pomysły.

niebieski okap kuchenny

Kolorowe okapy – aranżacyjny must have

Stylizacja kuchni pozwala nadać jej niepowtarzalny charakter. Projektanci i użytkownicy pokochali kolorowe i kontrastowe dodatki. To właśnie one podkreślają urodę i formę przedmiotów. Rosnącym zainteresowaniem cieszą również kolorowe okapy kuchenne.

Krzysztof Błażowski, właściciel marki GLOBALO

Masz pytania?

Skontaktuj się, a z przyjemnością wyjaśnimy Ci, na czym polega proces malowania okapu, ile czasu zajmuje, ile kosztuje i jakie okapy można malować. Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości i pomożemy dobrać najlepszy kolor okapu do Twojej kuchni!