Home / Kolorowe okapy GLOBALO

Kolorowe okapy GLOBALO

Kuchenna harmonia kolorów

Podkreśl piękną aranżację serca Twojego domu z kolorowym okapem kuchennym GLOBALO. Możesz kupić gotowy kolorowy okap lub zamówić malowanie okapu na dowolny kolor z bogatej palety barw RAL. Dzięki temu z łatwością dopasujesz wygląd urządzenia do mebli i dodatków. Kolorowe okapy kuchenne to rozwiązanie odważne, a zarazem pełne soczystej świeżości, która jeszcze bardziej uprzyjemni gotowanie i przebywanie w kuchni.

Dziesiątki kolorów do wyboru

Malujemy okapy kuchenne na dowolny kolor z wzornika barw RAL. Dzięki temu możesz mieć indywidualnie malowany okap, w odpowiadającym Ci kolorze i odcieniu, i precyzyjnie dopasowany do aranżacji kuchni.

Paleta RAL zapewnia niemal nieograniczone możliwości wybarwienia okapu – od kremów przez żółcie, pomarańcze, czerwienie, róże, fiolety, odcienie zieleni, niebieskiego, brązów, ugrów aż po szarości i grafity.

Grafika - Malowanie okapu na wybrany kolor
Okap kuchenny GLOBALO Cylindro Isola 39.3 Eko Max red

Proste pomysły, wielki efekt

W nowoczesnej kuchni okap to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystości. Urządzenie powinno być więc przede wszystkim optymalnie dopasowane parametrami do potrzeb kuchni i użytkowników: wydajne, ciche, funkcjonalne i estetyczne.

Pozwól sobie jednak na spełnienie aranżacyjnych marzeń i stwórz tętniący pozytywną energią kuchenny zakątek, w którym codzienne gotowanie smakuje jeszcze lepiej. Aby szybko i niedrogo nadać kuchni stylowy wygląd, wystarczą proste pomysły.

Praktyczna dekoracja

Dobrze dopasowany okap kuchenny może z powodzeniem stać się designerskim elementem dekoracyjnym. Ten o oryginalnym kształcie i kolorze wniesie do wnętrza oczekiwany nastrój i wysublimowaną elegancję.

Popularne okapy czarne, białe i inox to ponadczasowa, stonowana klasyka, która sprawdzi się przez lata.

Do wyjątkowej kuchni wybierz kolorowy okap kuchenny, który znakomicie zaakcentuje niepowtarzalny wystrój pomieszczenia, a przy tym zadba o czyste, zdrowe powietrze.

Okap kuchenny GLOBALO Cylindro Isola 39.3 Green

Kolorowe okapy – aranżacyjny must have

Stylizacja kuchni pozwala nadać jej niepowtarzalny charakter. Projektanci i użytkownicy pokochali kolorowe i kontrastowe dodatki. To właśnie one podkreślają urodę i formę przedmiotów. Rosnącym zainteresowaniem cieszą również kolorowe okapy kuchenne.

Krzysztof Błażowski, właściciel marki GLOBALO

Masz pytania?

Skontaktuj się, a z przyjemnością wyjaśnimy Ci, na czym polega proces malowania okapu, ile czasu zajmuje, ile kosztuje i jakie okapy można malować. Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości i pomożemy dobrać najlepszy kolor okapu do Twojej kuchni!