Home / Współpracuj z GLOBALO

Współpracuj z GLOBALO

Drogi przyszły Kliencie biznesowy,

zapraszamy Cię serdecznie do współpracy z marką okapów kuchennych GLOBALO.

Zaproszenie kierujemy do:

 • architektów wnętrz,
 • studiów kuchennych
 • sklepów AGD (online i stacjonarnych)
 • stolarzy
 • producentów mebli
 • i innych Partnerów chętnych do współpracy z nami.

GLOBALO  to w 100% polska, solidna marka cichych i wydajnych okapów kuchennych o ugruntowanej pozycji na rynku.  Działamy nieprzerwanie od 15 lat, a nasze produkty są coraz częściej wybierane przez Klientów do swoich kuchni.  GLOBALO to marka blisko swojego Klienta, zarówno biznesowego jak i indywidualnego. 

Przekonaj się jak współpraca z nami ułatwi Ci pracę i zadowoli Twojego Klienta!

–  Zespół GLOBALO

Linie produktowe

exclusive

GLOBALO Exclusive

GLOBALO Exclusive to linia ekskluzywnych okapów kuchennych, które charakteryzują się niezwykłą elegancją, najwyższą jakością oraz parametrami. Sztab ekspertów GLOBALO, mogących się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, dokłada wszelkiej staranności, by produkty linii Exclusive zachwycały nie tylko swoim wykonaniem, ale także dbałością o każdy szczegół. Większość produktów znajduje się w klasie energetycznej A.

 

globalo design

GLOBALO Design

GLOBALO Design to linia okapów kuchennych premium, które wyróżnia nowoczesny i unikatowy design, czerpiący z najnowszych form i trendów w projektowaniu, zachwycająca linia, lekkość form i dbałość o najmniejszy nawet szczegół. Linia Design łączy w sobie doskonały wygląd i najwyższą jakość produktów premium, nad którymi czuwa zespół wykwalifikowanych ekspertów GLOBALO – prekursorów i liderów w swojej branży. Większość produktów znajduje się w klasie energetycznej A.

 

bora

BORA

Bora to linia prestiżowych okapów kuchennych, które wyróżnia nowoczesny design i dbałość o najmniejszy nawet szczegół, oraz zachwycająca, minimalistyczna stylistyka. Linia Bora łączy w sobie doskonały, dyskretny wygląd, wysoką jakość, oraz indywidualne podejście do produktu, nad którymi czuwa grupa najlepszych ekspertów w branży.

 

Czy wiesz, że okap GLOBALO Bardot z linii Design można zobaczyć w kuchni telewizyjnej w programie “Ewa Gotuje”? :)

Warunki współpracy

ikona transportu

Koszty transportu 

Koszty transportu pokrywa GLOBALO, jednak minimum logistyczne to 1 okap. Produkty GLOBALO są wysyłane za pośrednictwem spedycji DPD na wskazany przez Państwa adres. Istnieje możliwość wysyłki towaru bezpośrednio do Państwa Klienta.

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia

Produkty, które są dostępne w naszym magazynie wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Jeżeli do godziny 11.00 wpłynie zamówienie na produkt dostępny, wysyłany jest tego samego dnia z doręczeniem na dzień następny.

 

Rozliczenia

Rozliczenia

GLOBALO wystawia zamawiającemu fakturę. Dwie pierwsze transakcje – przedpłata lub płatne przy odbiorze, zaś kolejne faktury wystawiane są na termin.

 

Serwis

Serwis

Reklamacje obsługuje własny serwis GLOBALO (zgłoszenia bezpośrednio do naszego działu serwisowego). Do zgłoszenia reklamacji potrzebna jest faktura oraz formularz reklamacyjny, który dołączony jest do okapu.

Oferty specjalne

Oferty specjalne

Będąc naszym Partnerem otrzymujecie Państwo drogą mailową specjalne oferty oraz informacje o okazjach i promocjach dla zaufanych Kontrahentów.

Cenik PDF

Pobierz aktualny cennik PDF, zawierający bieżącą ofertę produktów w sklepie globalo.pl

Pobierz Cennik

Katalog okapów GLOBALO 2018/2019

Przedstawiamy Państwu nowy, prestiżowy katalog okapów GLOBALO. Produkty naszej marki już wielu lat goszczą w wielu mieszkaniach. Analizując potrzeby rynku oraz indywidualnych możliwości klienta, stawiamy na najwyższą jakość okapów kuchennych, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nowy katalog okapów GLOBALO, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wprowadzając kolejne udogodnienia, firma GLOBALO prezentuje kolejną odsłonę prestiżowego katalogu, zawierającego produkty marki GLOBALO, aranżacje kuchni, specyfikacje, opisy i zdjęcia.

Pakiet korzyści

  • GLOBALO – nowoczesna, rozpoznawalna marka – jesteśmy blisko klientów

Okapy GLOBALO cieszą się rosnącą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych jak i biznesowych (studia kuchenne, architekci wnętrz, sklepy AGD). W ciągu ostatnich 12 miesięcy zainteresowanie okapami marki GLOBALO było największe w ciągu 15 lat naszej działalności. Intensywna praca nad wizerunkiem marki, jakością produktów i obsługą Klienta procentuje.wykres globalo

  • Produkt dopasowany do profilu Klienta

Pomożemy doradzić w zakresie doboru najlepszych modeli pod określony profil Klienta pod względem cenowym, wizualnym, technicznym. Pomożemy w analizie projektu służymy wsparciem Państwu oraz Państwa Klientowi we wszelkich pytaniach dotyczących wyboru, montażu i użytkowania cichego okapu. Działamy od ponad 15 lat, a niektórzy doradcy tyle właśnie u nas pracują – doradzą jak mało kto!

  • Produkt wysokozyskowny

Okapy naszej marki są produktami, które pozwalają na generowanie dodatkowych atrakcyjnych przychodów. Dzięki korzystnym rabatom dla Klientów biznesowych jakie oferujemy,  zwiększamy Państwa zyskowność. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem aby otrzymać cennik, informacje o rabatach, terminach płatności, które są ustalane indywidualnie.

 Agnieszka Witkiewicz :: 661 117 112 ::  agnieszka.witkiewicz@globalo.pl

adas

  • Program lojalnościowy / premiowy dla B2B

Dla naszych lojalnych Klientów Biznesowych posiadamy doskonale zaprojektowany i transparentny system nagród, który chętnie przedstawimy podczas rozmowy.

 • Doskonale wyszkolony dział obsługi przed i po-sprzedażowej

Udostępniamy Państwu profesjonalne wsparcie naszych doradców od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 16:00. Dzięki temu Państwa personel nie jest obciążony dodatkowymi zadaniami i może skupić się na istotnych projektach.

  • Pakiet materiałów informacyjnych i doradczych

Dostarczamy produkt z całym doświadczeniem dla Klienta (UX). Rozpoczyna się ono od momentu rozpakowania nieuszkodzonego okapu, poprzez broszury,  instrukcje montażowe z zakresu obsługi i konserwacji urządzenia. Ma to niebagatelny wpływ na postrzeganie Państwa jako rzetelnego Partnera, współpracującego z profesjonalnymi poddostawcami. Na naszej stronie również jest na bieżąco aktualizowany poradnik, w którym znajdują się cenne wskazówki oraz odpowiedzi na częste pytania.

  • Bogaty pakiet materiałów promocyjnych

W ramach współpracy otrzymują Państwo specjalnie przygotowane, wysokiej jakości

 • zdjęcia produktu w różnych rzutach,
 • profesjonalne wizualizacje produktu w kuchni,
 • filmy video,  
 • szczegółowe rysunki techniczne
 • katalog produktów 
 • profesjonalnie przygotowane pliki 3D, które umożliwią studiom architektonicznym zaprojektowanie kuchni Klienta z danym modelem okapu.

Wszystkie pliki znajdują się  Tutaj . Dzięki profesjonalnie przygotowanym materiałom promocyjnym, Państwa dział obsługi będzie mniej obciążony dodatkowymi pytaniami o produkt, a dodatkowo zostanie podniesiony wskaźnik konwersji sprzedaży okapów.

Jak wybrać okap kuchenny? Poradnik dla architektów wnętrz. Pobierz e-book!

Zobacz kompendium wiedzy stworzone przez renomowane marki Globalo.pl i OkapyKuchenne.pl z myślą o łatwiejszej oraz bardziej satysfakcjonującej pracy architektów i projektantów wnętrz.

Dzięki praktycznym wskazówkom i inspirującym przykładom stworzysz stylową, ciekawie zaaranżowaną kuchnię oraz dobierzesz do niej okap, który zachwyci prostotą montażu i wydajną, cichą pracą na długie lata.

Ebook: Wyciąg czy pochłaniacz: co lepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Logo w wersji internetowej

 Pobierz plik JPG Pobierz plik PNG

Logo w wersji do druku

Pobierz plik AI Pobierz plik EPS

Logo do pobrania w rozmiarze 600×110 px

Logo GLOBALO 600x100

<a href=”https://www.globalo.pl” target=”_blank”><img class=”aligncenter wp-image-13551 size-full” src=”https://www.globalo.pl/wp-content/uploads/2018/09/Logo600x110.png” alt=”GLOBALO MAX” width=”600″ height=”110″ /></a>

Logo do pobrania w rozmiarze 300×55 px

Logo GLOBALO 300x55

<a href=”https://www.globalo.pl/” target=”_blank”><img class=”aligncenter wp-image-13555 size-full” src=”https://www.globalo.pl/wp-content/uploads/2018/09/Logo300x55.png” alt=”GLOBALO MAX” width=”300″ height=”55″ /></a>

Logo do pobrania w rozmiarze 450×83

Logo GLOBALO 450x83

<a href=”https://www.globalo.pl” target=”_blank”><img class=”aligncenter wp-image-13557 size-full” src=”https://www.globalo.pl/wp-content/uploads/2018/09/Logo450x83.png” alt=”GLOBALO MAX” width=”450″ height=”83″ /></a>

 

Logo do pobrania w rozmiarze 150×28 px

Logo GLOBALO 150x28<a href=”https://www.globalo.pl/” target=”_blank”><img class=”aligncenter wp-image-13559 size-full” src=”https://www.globalo.pl/wp-content/uploads/2018/09/Logo150x28.png” alt=”GLOBALO MAX” width=”150″ height=”28″ /></a>

Kontakt dla klientów biznesowych

Pon. – Pt. 8:00 – 17:00

Pon. – Pt. 17:00 – 20:00 (dyżur telefoniczny)

Sobota: 9:00 – 16:00 (dyżur telefoniczny)

E-mail: biznes@globalo.pl

Tel.: +48 17 78 52 680 wew. 0

 

Agnieszka Witkiewicz

Email: agnieszka.witkiewicz@globalo.pl

Tel.kom. +48 661 117 112

 

Ewa Niemiec

Email: ewa.niemiec@globalo.pl

Tel.kom. +48 695 920 277

 

Dominik Karabanowski

Email: dominik.karabanowski@globalo.pl

Tel.kom. +48 691 402 757