Home / Jak wybrać okap kuchenny? Poradnik dla architektów wnętrz. Pobierz e-book!

Jak wybrać okap kuchenny? Poradnik dla architektów wnętrz. Pobierz e-book!

Zobacz kompendium wiedzy stworzone przez renomowane marki Globalo.pl i OkapyKuchenne.pl z myślą o łatwiejszej oraz bardziej satysfakcjonującej pracy architektów i projektantów wnętrz.

Dzięki praktycznym wskazówkom i inspirującym przykładom stworzysz stylową, ciekawie zaaranżowaną kuchnię oraz dobierzesz do niej okap, który zachwyci prostotą montażu i wydajną, cichą pracą na długie lata.

Zapraszamy do pobrania e-booka za pomocą formularza! :)

Ebook: Wyciąg czy pochłaniacz: co lepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

TWÓRCY PUBLIKACJI

logo globalo

GLOBALO to polska marka okapów kuchennych premium. Innowacyjne technologie i piękny design inspirują GLOBALO od 2001 r. W ciągu lat z niewielkiej rodzinnej manufaktury staliśmy się solidną i rozpoznawalną, w 100% polską marką okapów kuchennych o ugruntowanej pozycji rynkowej. Niezmiennie przyświecają nam te same wartości i cele, dzięki którym tworzymy urządzenia kuchenne na miarę współczesnych oczekiwań.

okapy kuchenne logo

OkapyKuchenne.pl to najdłużej działający i największy specjalistyczny sklep z okapami kuchennymi i akcesoriami. Doświadczenie, które nieprzerwanie zdobywa od 2002 r. w zakresie sprzętu i profesjonalnego doradztwa, zaowocowało portfelem produktów wybranych z najwyższą starannością. W swojej ofercie posiada ponad 2500 okapów znanych i cenionych marek.

PATRONAT MEDIALNY

logo deccoria

Deccoria to serwis należący do Grupy Interia.pl. Codziennie odwiedzają go tysiące miłośników pięknych wnętrz i ogrodów. Naszym największym atutem jest ponad milion unikalnych zdjęć użytkowników, którzy dzielą się wiedzą i oryginalnymi inspiracjami.

logo kuchenny.com.pl

Portal o kuchniach, gdzie każdy znajdzie inspiracje i praktyczne rozwiązania. Działy tematyczne z bogatą galerią zdjęć i aranżacji, aktualne trendy i projekty kuchni oraz informacje o urządzaniu kuchni zebrane w jednym

logo virtus studio

Organizujemy wydarzenia branżowe dotyczące architektury i designu – rocznie blisko 50 w całej Polsce. Umożliwiamy nawiązanie nowych kontaktów na linii producent – dystrybutor oraz architekt – projektant.