Home / Kariera

Kariera

Dołącz do lidera w branży okapów kuchennych

Marzysz o pracy lub stażu w prężnie rozwijającej się firmie z branży AGD? Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem, dołącz do HerlinGroup! Rozpocznij pracę w naszym dziale sprzedaży, dziale technicznym lub dziale marketingu, w oddziale w Rzeszowie lub Sanoku.

Wybierz stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom, zainteresowaniom i planom rozwoju zawodowego. U nas wykorzystasz swój potencjał, zdobędziesz praktyczną wiedzę i będziesz pracować w miłej atmosferze, w wyjątkowych warunkach organizacji turkusowej.

Wyślij swoje CV już teraz!

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i otwartą na nowe doświadczenia zawodowe, wyślij swoje CV na adres: [email protected].

W temacie wiadomości wskaż interesujące Cię stanowisko oraz miejsce pracy: Rzeszów lub Sanok.

Pamiętaj, by do CV dołączyć aktualną i zgodną z RODO klauzulę informacyjnąWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).