Home / Blog / GLOBALO x Let’s Archi! Weź udział w warsztatach dla architektów

GLOBALO x Let’s Archi! Weź udział w warsztatach dla architektów

Zapraszamy architektów wnętrz do udziału w Let’s Archi! – wyjątkowych warsztatach, które pozwolą ci odkryć nowe horyzonty w świecie architektury wnętrz. To nie tylko nauka, to także inspiracja i relaks w otoczeniu natury.

 

Czym jest Let’s Archi!?

Pomysł Let’s Archi! narodził się z troski o branżę architektury wnętrz. To nie kolejny kurs czy prezentacja produktowa. To miejsce, gdzie architekci mogą doświadczyć czegoś więcej — czystej sztuki w pełnym tego słowa znaczeniu.

Kiedy: 5 i 6 października 2023 roku

Gdzie: Nowe Miasto nad Wartą

Dla kogo: architekci i projektanci wnętrz

warsztaty dla architektów

Zdj. Śniadanie dla architektów 11.08.2023

Warsztaty podzielone są na dwa intensywne i zróżnicowane dni, podczas których uczestnicy oprócz doświadczeń artystycznych będą mieć także okazję zdobyć szeroką wiedzę od partnerów wydarzenia. Pierwszego dnia, w zależności od swoich zainteresowań, uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy (każdą liczącą 15 osób). Pierwsza grupa będzie miała okazję do tworzenia z gliny, przy wsparciu doświadczonych ekspertów z Riwal Ceramika i Szkło. Druga grupa wcieli się w proces tworzenia kolaży, pod czujnym okiem utalentowanej Ewy Ziembickiej. Ten pierwszy dzień uroczyście zakończy się kolacją, która stworzy atmosferę wspólnego świętowania dla wszystkich uczestników.

Drugi dzień wydarzenia poświęcony będzie rozwijaniu kompetencji biznesowych. Magda Skibka poprowadzi inspirujące warsztaty, na których uczestnicy dowiedzą się, jak budować własną markę osobistą, co jest kluczowe w świecie projektowania wnętrz. Ponadto, na ten dzień zaplanowano pięć prezentacji wyposażenia wnętrz i innowacyjnych rozwiązań, dostarczonych przez wyselekcjonowanych producentów. To wyjątkowa okazja, by zdobyć wiedzę, która wzbogaci zarówno kreatywność, jak i umiejętności techniczne architektów.

 

Wartości Let’s Archi!

Warsztaty Let’s Archi! to odpowiedź na potrzeby architektów wnętrz. W kameralnym gronie 30 uczestników będziesz mógł doświadczać, poznawać, rozmawiać i konsultować się ze specjalistami z różnych dziedzin, czerpiąc takie wartości jak:

  • Przestrzeń artystyczna: wyrażaj siebie poprzez twórcze prace manualne.
  • Innowacje: poznawaj nowe rozwiązania i zainspiruj się nimi.
  • Budowanie wizerunku: dowiedz się, jak kreować swój wizerunek jako architekt wnętrz.
  • Networking: poznawaj ludzi i rozmawiaj z nimi, wymieniaj się doświadczeniami.
  • Nowe rozwiązania: dowiesz się o najnowszych innowacjach do zastosowania w pracy architekta wnętrz.
  • Kontakt z naturą: warsztaty październikowe odbywają się w malowniczej okolicy, gdzie przyroda jest na wyciągnięcie ręki.

“Idea Let’s Archi! powstawała w mojej głowie od kilku miesięcy. Bowiem jeszcze w 2022 roku rozmyślałam o tym, jak zintegrować branżę architektury wnętrz, nie wydając kolejnego kursu o projektowaniu wnętrz lub o tym, jak tworzyć biznes w tym zakresie. Tak powstał pomysł warsztatów dla architektów wnętrz, podczas których doświadczą czegoś więcej niż prezentacje produktowe. A tym czymś będą warsztaty artystyczne, w pełnym tego słowa znaczeniu” – mówi Monika Staniec, pomysłodawczyni warsztatów Let’s Archi.

architekt wnętrz

Zdj. Monika Staniec, organizatorka warsztatów Let’s Archi.

GLOBALO – partner Let’s Archi!

Jako jeden z 5 partnerów wydarzenia Let’s Archi!, marka GLOBALO podzieli się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem i know-how do dyskusji oraz praktycznych warsztatów. Uczestnicy będą mieli okazję poznać i eksplorować produkty oraz rozwiązania, które mamy do zaoferowania. GLOBALO to marka, która doskonale wpisuje się w filozofię Let’s Archi! – łącząc w swoich produktach zamiłowanie do natury, sztuki i innowacji.

 

Jeśli jesteś architektem wnętrz i szukasz inspiracji, rozwiązań i produktów, które podniosą jakość twoich projektów, koniecznie odwiedź warsztaty Let’s Archi! z udziałem marki GLOBALO. To unikalna okazja do eksploracji najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz i budowania wartościowych relacji w branży. 

Link do rejestracji na wydarzenie znajdziesz poniżej:

Więcej informacji znajdziesz na:

www.letsarchi.com

https://www.instagram.com/letsarchi_com/

Bieżące informacje o warsztatach będziemy publikować również na naszym Instagramie:

https://www.instagram.com/globalo/