Home / Certyfikowany Sprzedawca Okapów Blatowych BORA

Certyfikowany Sprzedawca Okapów Blatowych BORA

Certyfikowany Sprzedawca Okapów BORA

Mottem, które przyświeca nam od początku naszej działalności jest ciągły rozwój i doskonalenie jakości usług.

Dlatego też miło nam poinformować, że pracownicy GLOBALO ukończyli szkolenie organizowane przez markę Bora z zakresu znajomości produktów, planowania, montażu oraz sprzedaży okapów blatowych Bora.

Ciągle ulepszamy naszą ofertę oraz wprowadzamy nowe linie zgodne z najnowszymi światowymi trendami wzornictwa. Nowoczesna stylistyka i projektowanie, ukłon w stronę niekonwencjonalnych form i brył, a także unikatowe wzornictwo to dla nas ważne wskazówki do dalszej pracy.

BORA to światowej sławy producent okapów blatowych, a zarazem młode przedsiębiorstwo, którego historia rozpoczęła się po 2006 roku, gdy Willi Bruckbauer zaprojektował i opatentował swój pierwszy system wyciągu oparów. Rok później powstała spółka BORA Lüftungstechnik GmbH. Od tego czasu Bora jest potentatem w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości okapów kuchennych blatowych.

Logo Bora
Agnieszka Witkiewicz certyfikat
Ewa Niemiec certyfikat Bora
Krzysztof Błażowski certyfikat Bora

BORA BASIC

Linia Basic to połączenie płyty indukcyjnej z wyciągiem. To nowość na skalę światową, prawdziwa perła w kolekcji Bora. Całość odziana jest w piękny i nowoczesny design. Produkty z linii Basic swoim wyglądem odchodzą od klasycznego wzornictwa i dotychczasowego designu. 

BORA CLASSIC

Linia Classic to produkty charakteryzujące się minimalistycznym i nowoczesnym designem oraz wyjątkową prostotą obsługi. Produkty z linii Classic wyróżnione zostały nagrodą Red Dot Product Design Award. Na uwagę zasługuje niewielki wymiar zabudowy oraz innowacyjne sterowanie urządzenia. .

BORA PROFESSIONAL

Linia Professional to wyjątkowe produkty marki Bora. Piękny, minimalistyczny design jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie funkcjonalność, prostą obsługę i ponadczasowe wzornictwo. Linia Professional to szeroki wachlarz modeli, co umożliwia indywidualne dopasowanie.

OKAPY BLATOWE BORA

bora classic | bora basic | bora professional