Home / Silentio 60

Silentio 60

Silentio 60

Okap do zabudowy z silnikiem zewnętrznym Silentio 60 to wyjątkowy produkt w ofercie GLOBALO. Okap pracuje wyłącznie w trybie wyciągu z silnikiem zewnętrznym MG 700, dzięki czemu pracuje niemal bezszelestnie. Cicha i wydajna praca okapu to tylko niektóre cechy tego modelu. Okap Silentio 60.1 wykonany został ze szkła hartowanego i występuje w dwóch kolorach – czarnym i białym oraz w dwóch szerokościach: 60 i 80 cm. Wyposażony został w energooszczędne oświetlenie w postaci paska LED, timer 15 minutowy oraz sterowanie dotykowe oraz pilot do sterowania w zestawie. Okap posiada dwuletnią gwarancję producenta. Okap Silentio 60 posiada 4 stopniowy zakres mocy (3 biegi + boost).

Okap Silentio chętnie wybierany jest do kuchni zamkniętych, jak i tych większych – otwartych na inne pomieszczenia. Bardzo dobrze sprawdzi się w każdym wnętrzu, stając się jego dodatkową ozdobą.

Z myślą o Architektach wnętrz oraz wszystkich naszych Klientów udostępniamy modele, wizualizacje, pliki 3D oraz animacje naszych produktów.

Modele 3D okapu do pobrania:

Aranżacje kuchni: