• raty globalo
  • Cechy GLOBALO

  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Blog / Nowości w ofercie – okap Nomina w wersji czarnej i białej

Nowości w ofercie – okap Nomina w wersji czarnej i białej

Nowości: okap Nomina 60.3 oraz 90.3 w wersji Black i White

Okap Nomina Sensor Black oraz Nomina Sensor White to doskonałe rozwiązanie dla miłośników klasycznych form w nowoczesnej odsłonie. Zaawansowana technologia, cicha praca i wysoka wydajność to sprzymierzeńcy czystej i zdrowej kuchni.

Okap Nomina to produkt występujący w dwóch rozmiarach – 60 i 90. Okap przyścienny wyposażony został w elektroniczne sterowanie klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LCD oraz w energooszczędne oświetlenie diodowe. Model ten posiada dodatkowe funkcje takie jak czujnik zabrudzenia filtrów, funkcja Turbo, minutnik oraz timer i sensor pary. Okap ten pracować może zarówno w formie wyciągu, jak i pochłaniacza oraz jako wyciąg z turbiną zewnętrzną. Charakteryzuje go cicha praca od 52 dB oraz  wysoka wydajność na poziomie 790 m3/h.

1

głośność min.  52 dB

1

wydajność max. 790 m3/h

1

moc silnika 275 W

1

3 biegi + boost

Od 2001 roku marka GLOBALO pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. Produkty GLOBALO dają gwarancją bezpiecznej, zdrowej i czystej kuchni.

Zapraszamy do kontaktu!

+48 13 49 27 560 wew. 1