Home / Płatność i dostawa

Płatność i dostawa

Płatność

W sklepie GLOBALO istnieją następujące formy płatności:

    • Płatność za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi). Wybierając tę formę uregulowania należności nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, a jedynie ponoszą ją do wysokości wartości zamówienia złożonego w naszym sklepie.
    • Płatność przelewem na bankowe konto firmowe. Wybierając tę formę płatności prosimy o podanie numeru zamówienia jako tytułu płatności.
    • Płatności PAYU które pozwalają na przeprowadzenie transakcji przy wykorzystaniu szybkich płatności internetowych.

Dostawa

Wszystkie zamówione produkty w sklepie globalo.pl są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłki są ubezpieczone a wartość kosztów zakupu danego produktu jest zawsze określona przy jego opisie, obok zdjęcia.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę pod adres wskazany na liście przewozowym (adres przy furtce w przypadku domów mieszkalnych, numer mieszkania w przypadku mieszkań w blokach mieszkalnych) jeśli waga rzeczywista przesyłki nie przekracza 31,5 kg.

W przypadku, gdy waga rzeczywista jest większa niż 31,5 kg, przesyłkę należy odebrać od kuriera osobiście (tj. kurier w tym wypadku nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki z samochodu pod adres wskazany w liście przewozowym).