Kolekcja Gold

Spraw, aby Twoja kuchnia stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. Ułatwi to Kolekcja Gold GLOBALO, która oferuje okapy kuchenne, baterie zlewozmywakowe i zlewy w pięknych, szlachetnych odcienia złota. Wybierz swoje wymarzone urządzenia i stwórz z nimi kuchnię marzeń!

STRONA GŁÓWNA / Kolekcja Gold

Zobacz wszystkie 48 produkty

Wyświetl: 21 / 42 / Wszystkie

Kolekcja Gold GLOBALO — biżuteria do Twojej kuchni

Złote urządzenia kuchenne to świetny sposób na nadanie aranżacji stylu przy jednoczesnym zachowaniu maksimum funkcjonalności. Okapy kuchenne, baterie i zlewy w złotym kolorze posiadają elegancki design i odcienie idealnie odzwierciedlające naturalną barwę szlachetnego złota. Kuchnia będzie dzięki nim wzbudzać dumę wśród domowników oraz zachwyt u odwiedzających gości.

Złoty okap kuchenny

Jednym z najgorętszych trendów w urządzaniu wnętrz są złote okapy, które pokochasz za funkcjonalność i zjawiskowy design. W ofercie znajdziesz zarówno okapy przyścienne, jak i wyspowe, które staną się sercem Twojej kuchni. Ich cicha praca zapewni wysoki komfort podczas gotowania, a wysoka wydajność ułatwi utrzymanie świeżości i czystości w pomieszczeniu. Możesz wybrać spośród kilku odcieni złota, aby jak najlepiej dopasować je do wnętrza. Do wyboru masz między innymi jasne złoto, klasyczne oraz matowe. Które z nich najlepiej sprawdzi się u Ciebie?

Złota bateria kuchenna

Idealnym uzupełnieniem kuchni ze złotym okapem będzie złota bateria zlewozmywakowa. W globalo.pl znajdziesz wiele interesujących modeli, których odcień dopasujesz do pozostałych dodatków i urządzeń. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest bateria kuchenna z wyciąganą wylewką, która posiada elastyczny wąż umożliwiający kierowanie strumienia wody w wybrane miejsce. Taka funkcja przyda się na co dzień, zwłaszcza jeśli cenisz wygodę.

Złoty zlew do kuchni

Sięgnij po więcej luksusu i nadaj swojej kuchni dodatkowej bajeczności za sprawą złotego zlewu, który w zestawieniu ze złotą baterią kuchenną będzie tworzył wyjątkowo zgrany duet. Zlewozmywak jednokomorowy będzie wygodną opcją ze względu na małe rozmiary. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach urządzonych zarówno w jasnej, jak i ciemnej kolorystyce.

Odkryj Kolekcję Gold GLOBALO, z którą zyskasz fenomenalny wystrój w kuchni!