• raty globalo
  • Cechy GLOBALO

  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Blog / Elegancka, angielska kuchnia z okapem do zabudowy GLOBALO Lofetti Black

Elegancka, angielska kuchnia z okapem do zabudowy GLOBALO Lofetti Black

Ponadczasowa elegancja w modnym wydaniu – Lofetti Black

Stylowy okap do zabudowy w szafce GLOBALO Lofetti 60.1 Black to urządzenie, które świetnie komponuje się w kuchniach wymagających przemyślanego zagospodarowania przestrzeni oraz rozwiązań, które doskonale połączą w sobie dyskrecję, skuteczność oraz funkcjonalność. Klasyczne wzory, elegancki szyk, nietuzinkowe dodatki i niepowtarzalny, przytulny klimat – w takim wnętrzu dyskretny okap kuchenny do zabudowy w szafce spisze się doskonale! GLOBALO Lofetti 60.1 Black wyróżnia się minimalistyczną, bardzo docenianą przez Klientów formą. Dzięki szerokiej powierzchni w wielowarstwowe filtry przeciwtłuszczowe, okap ten doskonale radzi sobie z wyłapywaniem z powietrza niechcianych przez nas cząsteczek, zapewniając świeżą i czystą kuchnię. Urządzenie jest przeznaczone do montażu w kuchennej szafce, nad płytą grzewczą.

Informacje o produkcie GLOBALO Lofetti 60.1 Black

Maksymalna wydajność urządzenia to 790 m3/h. Okapem steruje się za pomocą sterowania elektronicznego Soft-Touch. Okap ten wykonany został ze stali lakierowanej w kolorze dystyngowanej czerni, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko, oraz jest łatwy do utrzymania w czystości. Przestrzeń pod urządzeniem oświetlają energooszczędne i przyjazne dla ludzkiego oka diody o mocy 1,2 W. Urządzenie pracuje na 3 poziomach wydajności do wyboru (+ funkcja boost – wyciąganie intensywne). Okap do zanudowy w szafce kuchennej Lofetti 60.1 Black ma możliwość pracy w trybie pochłaniacza (bez podłączenia do wentylacji) oraz wyciągu. 

1

głośność min. – 48 dB

1

wydajność max. – 575 m3/h

1

4 biegi

1

moc – 275 W

okap podszafkowy do zabudowy globalo lofetti 60 black czarny
okap podszafkowy do zabudowy globalo lofetti 60 black
okap podszafkowy do zabudowy globalo lofetti 60 black

okap podszafkowy do zabudowy globalo lofetti 60 black

Od 2001 roku marka GLOBALO pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. Produkty GLOBALO dają gwarancją bezpiecznej, zdrowej i czystej kuchni.

Zapraszamy do kontaktu!

+48 13 49 27 560 wew. 1

banerek_wybor_okapu_form