• raty globalo
  • Cechy GLOBALO

  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Blog / Skandynawski minimalizm w kuchni – projekt wnętrza z okapem Nomina 60.3 Sensor

Skandynawski minimalizm w kuchni – projekt wnętrza z okapem Nomina 60.3 Sensor

Styl skandynawski w kuchni – projekt wnętrza z okapem Nomina 60.3 Sensor

Przyścienny okap T-line GLOBALO Nomina 60.3 Sensor urządzenie, które świetnie komponuje się w kuchniach zaprojektowanych w stylu skandynawskim. Jasne, przestronne przestrzenie, połączenie bieli i pastelowych kolorów, oraz charakterystyczne zestawienie nowoczesności z retro dodatkami – w takim wnętrzu okap kuchenny w formie T-line spisze się doskonale! GLOBALO Nomina 60.3 Sensor wyróżnia się minimalistyczną, bardzo docenianą przez Klientów formą T-line (odwrócona litera „T”). Dzięki szerokiej powierzchni wyposażonej w wielowarstwowe filtry przeciwtłuszczowe, okap ten doskonale radzi sobie z wyłapywaniem z powietrza niechcianych przez nas cząsteczek, zapewniając świeżą i czystą kuchnię. Urządzenie jest przeznaczone do montażu na ścianie, nad płytą grzewczą. Dzięki inteligentnemu sensorowi pary, urządzenie włącza się automatycznie po wykryciu w powietrzu cząsteczek wilgoci.

Informacje o produkcie GLOBALO Nomina 60.3 Sensor

Maksymalna wydajność urządzenia to 790 m3/h. Okapem steruje się za pomocą sterowania elektronicznego Soft-Touch z wyświetlaczem LCD. Okap ten wykonany został ze stali szlachetnej nierdzewnej, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko, oraz jest łatwy do utrzymania w czystości. Przestrzeń pod urządzeniem oświetlają energooszczędne i przyjazne dla ludzkiego oka diody LED o mocy 1,2 W. Urządzenie pracuje na 3 poziomach wydajności do wyboru (+ funkcja boost – wyciąganie intensywne). Okap przyścienny T-line Nomina 60.3 Sensor ma możliwość pracy w trybie pochłaniacza (bez podłączenia do wentylacji) oraz wyciągu. 

1

głośność min. – 52 dB

1

wydajność max. – 790 m3/h

1

4 biegi

1

moc – 275 W

okap przyscienny inox globalo nomina 60.3 sensor eko max
okap przyscienny inox globalo nomina 60.3 sensor eko max
okap przyscienny inox globalo nomina 60.3 sensor eko max

Od 2001 roku marka GLOBALO pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. Produkty GLOBALO dają gwarancją bezpiecznej, zdrowej i czystej kuchni.

Zapraszamy do kontaktu!

+48 13 49 27 560 wew. 1

banerek_wybor_okapu_form