• raty globalo
  • Cechy GLOBALO

  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Blog / Klasyczna kuchnia w stylu angielskim z okapem GLOBALO Nomina 80.3 Sensor Eko

Klasyczna kuchnia w stylu angielskim z okapem GLOBALO Nomina 80.3 Sensor Eko

Urok klasyki – kuchnia w stylu angielskim z okapem Nomina 80.3 Sensor Eko

Przyścienny okap T-line GLOBALO Nomina 80.3 Sensor to niezwykle skuteczny, a zarazem zaprojektowany z myślą o miłośnikach dobrego designu produkt, który zapewni świeżą i zdrową atmosferę w Twoim domu. Okap ten wyróżnia się minimalistyczną, bardzo docenianą przez Klientów formą T-line (odwrócona litera „T”). Dzięki szerokiej powierzchni wyposażonej w wielowarstwowe filtry przeciwtłuszczowe, okap Nomina skutecznie wyłapuje wszelkie niechciane przez nas cząsteczki, zapewniając świeżą i czystą kuchnię. Okap ten jest przeznaczony do montażu na ścianie, nad płytą grzewczą. wbudowanemu inteligentnemu sensorowi pary, urządzenie włącza sięautomatycznie po wykryciu w powietrzu cząsteczek wilgoci

Informacje o produkcie GLOBALO Nomina 80.3 Sensor

Maksymalna wydajność urządzenia to 805 m3/h. Okapem steruje się za pomocą sterowania elektronicznego Soft-Touch z wyświetlaczem LCD. Okap ten wykonany został ze stali szlachetnej nierdzewnej, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko, oraz jest łatwy do utrzymania w czystości. Przestrzeń pod urządzeniem oświetlają energooszczędne i przyjazne dla ludzkiego oka diody LED o mocy 1,2 W. Urządzenie pracuje na 3 poziomach wydajności do wyboru (+ funkcja boost – wyciąganie intensywne). Okap przyścienny T-line Nomina 80.3 Sensor ma możliwość pracy w trybie pochłaniacza (bez podłączenia do wentylacji) oraz wyciągu. 

1

głośność min. – 53 dB

1

wydajność max. – 805 m3/h

1

4 biegi

1

moc – 275 W

okap przyscienny globalo nomina 80.3 sensor eko max
okap przyscienny inox globalo nomina 80.3 sensor eko max
okap przyscienny inox globalo nomina 80.3 sensor eko max
okap przyscienny inox globalo nomina 80.3 sensor eko max
okap przyscienny inox globalo nomina 80.3 sensor eko max

Od 2001 roku marka GLOBALO pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. Produkty GLOBALO dają gwarancją bezpiecznej, zdrowej i czystej kuchni.

Zapraszamy do kontaktu!

+48 13 49 27 560 wew. 1

banerek_wybor_okapu_form