• raty globalo
  • Cechy GLOBALO

  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Blog / Nowy katalog okapów kuchennych z aranżacjami GLOBALO 2018

Nowy katalog okapów kuchennych z aranżacjami GLOBALO 2018

Okap kuchenny do zabudowy Globalo Silento 60 white

KATALOG OKAPÓW KUCHENNYCH GLOBALO 2018

Nowy prestiżowy katalog okapów kuchennych GLOBALO 2018 już dostępny. Produkty naszej marki już od wielu lat goszczą w Państwa kuchniach. Analizując potrzeby rynku oraz indywidualnych możliwości Klienta, stawiamy na najwyższą jakość okapów kuchennych w korzystnych cenach, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Katalogi dystrybuowane będą do naszych Partnerów biznesowych oraz dostępne dla Klientów w punktach sprzedaży naszych produktów.

Okap przyścienny skośny Globalo Mirida 90 white

Wierzymy, że przed etapem racjonalnych i przemyślanych zakupów, warto pozwolić sobie na czysty zachwyt, szukając inspiracji. Najnowszy katalog to oferta produktowa, w które każdy znajdzie coś dla siebie.

W katalogu znajdziecie Państwo ciche i wydajne okapy przyścienne i przyścienne skośne, okapy wyspowe, okapy do zabudowy i okapy teleskopowe, okapy sufitowe.

Znajdziesz tutaj również aranżacje kuchni z wykorzystaniem naszych produktów oraz szczegółową specyfikację okapów.

Okap kuchenny przyścienny czarny Gobalo Nomina 90 black