• raty globalo
  • Cechy GLOBALO

  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Blog / Okap do zabudowy z silnikiem zewnętrznym: nowość w ofercie

Okap do zabudowy z silnikiem zewnętrznym: nowość w ofercie

Okap kuchenny do zabudowy Globalo Silento 60 white

ARANŻACJA KUCHNI Z OKAPEM DO ZABUDOWY SILENTIO Z SILNIKIEM ZEWNĘTRZNYM

Okap Silentio White to nowość w ofercie okapów do zabudowy GLOBALO. Okap ze szkła hartowanego Silentio White to wyciąg kuchenny pracujący z silnikiem zewnętrznym (turbiną poddaszową) MG 700. Okap wyposażony został w sterowanie dotykowe (sensoryczne) + pilot oraz energooszczędne oświetlenie w formie paska LED (10W).

Okap kuchenny do zabudowy Globalo Silento 60 white

Dzięki zastosowaniu turbiny zewnętrznej MG 700 okapy kuchenne marki GLOBALO mogą pracować niemalże całkowicie bezszelestnie. Turbina MG 700 to tzw. turbina zewnętrzna, pracująca wewnątrz budynku, lecz w zupełnie innym pomieszczeniu. za jej sprawą możesz cieszyć się świeżym powietrzem w kuchni, bez odgłosów pracy silnika. Turbina MG 700 przeznaczona jest do montażu między innymi w spiżarni lub na strychu. Dzięki temu, że nie działa bezpośrednio w kuchni – stanowi gwarancję cichej i wydajnej pracy okapu Silentio.

Okap kuchenny do zabudowy Globalo Silento 60 black

KUCHNIA Z OKAPEM DO ZABUDOWY SILENTIO BLACK

Silentio Black to kolejna nowość w ofercie okapów do zabudowy GLOBALO. Okap z czarnego eleganckiego szkła hartowanego Silentio Black to wyciąg kuchenny pracujący z silnikiem zewnętrznym (turbiną poddaszową) MG 700, dostępny w dwóch szerokościach: 60 i 80 cm. Model w wersji Black wyposażony został również w sterowanie dotykowe (sensoryczne) + pilot oraz energooszczędne oświetlenie w formie paska LED (10W).

Okap kuchenny do zabudowy Globalo Silento 60 black

Ponadczasowa paleta barw idealnie sprawdzi się w każdej kuchni – zarówno w tej w stylu nowoczesnej, jak i klasycznej. Czerń doskonale współgra z każdym stylem kuchni.

Okap do zabudowy podszafkowy czarny Globalo Silento 80.1 black