• raty globalo
  • Cechy GLOBALO

  • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
    Zobacz więcej >>
  • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
    Zobacz więcej >>
Home / Blog / Okap do zabudowy w zestawie z szafką: nowość na rynku

Okap do zabudowy w zestawie z szafką: nowość na rynku

Zgrany duet: okap z szafką

Ten rok zdecydowanie należy do minimalistycznych projektów kuchni, z wykorzystaniem praktycznych i cichych okapów do zabudowy. Okapy do zabudowy to najczęściej wybierane okapy przez naszych Klientów: detalicznych i biznesowych.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, we współpracy z meble.pl stworzyliśmy konfigurator szafek kuchennych, idealnie dopasowanych do montażu wybranych okapów kuchennych do zabudowy naszej marki. Korzystając z konfiguratora możesz stworzyć zindywidualizowaną zabudowę mebli kuchennych na wymiar, korzystając z bogatej oferty płyt meblowych, frontów, akcesoriów montażowych i dodatków. To absolutna nowość na rynku.

Czarny okap do zabudowy Globalo Loteo 60 black

Kuchnia z okapem do zabudowy LOTEO 60.2

Okap Loteo 60.2 wykonany został z wysokiej jakości szkła hartowanego, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. Charakteryzuje go cicha praca, rozpoczynająca się już od 48 dB oraz wysoka wydajność pochłaniania na poziomie 515 m3/h. Wyposażony jest w sterowanie dotykowe + pilot oraz energooszczędne i eleganckie oświetlenie w postaci paska LED. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu z konfiguratora.

Popielaty okap do zabudowy Globalo Loteo 60 grey

Okap Loteo to okap do zabudowy szafkowej, jeden z najczęściej wybieranych okapów naszej marki. Dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych Loteo 60.2 oraz Loteo 60.2 Plus oraz w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i grafitowej.

Biały okap do zabudowy Globalo Loteo 60 white
Okap do zabudowy podszafkowy Globalo Insolita 60.1 inox

Kuchnia z okapem do zabudowy INSOLITA 60.1

Okap Insolita 60.1 Inox wykonany został ze stali nierdzewnej (szlachetnej) inox. Charakteryzuje go cicha praca już od 46 dB. Wyposażony został w energooszczędne oświetlenie LED, sterowanie push-button oraz pochłanianie szczelinowe (obwodowe). Okap pracować może z podłączeniem do wentylacji lub w formie pochłaniacza, z wykorzystaniem filtrów węglowych. Okap wybierany jest zarówno do kuchni zamkniętych, jak i otwartych. Ze względu na swoje wykonanie doskonale pasuje do kuchni wyposażonych w sprzęt inox. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu z konfiguratora.

Okap do zabudowy podszafkowy Globalo Insolita 60.1 inox
Okap do zabudowy podszafkowy Globalo Insolita 60.1 inox
Okap podszafkowy do zabudowy Globalo Lofetti 70.1 black

Kuchnia z okapem do zabudowy LOFETTI 60.1

Okap Lofetti 60.1 wykonany został ze stali nierdzewnej (szlachetnej) inox oraz stali lakierowanej na wybrany kolor (dotyczy wersji czarnej i białej). Charakteryzuje go cicha praca już od 48 dB oraz wysoka wydajność aż 575 m3/h. Wyposażony został w energooszczędne oświetlenie LED, sterowanie Soft-Touch z wyświetlaczem LED oraz pilot (opcjonalnie). Okap pracować może z podłączeniem do wentylacji lub w formie pochłaniacza. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu z konfiguratora.

Okap podszafkowy do zabudowy Globalo Lofetti 60 white

Okap Lofetti to zdecydowany plasuje się na czołowych pozycjach, wśród najczęściej wybieranych okapów do zabudowy. Charakteryzuje go znakomity stosunek jakości oraz parametrów do ceny. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i wersji ze stali nierdzewnej inox.

Okap podszafkowy do zabudowy Globalo Lofetti 60 white