Home / FAQ

Archiwa

Kiedy mogę skorzystać z prawa do zwrotu okapu?

Otrzymałeś pełnowartościowy okap kuchenny i chcesz skorzystać z prawa do zwrotu w terminie 14 dni od daty zakupu. Z prawa tego możesz skorzystać wyłącznie w sytuacji, w której towar ten nie został przez Ciebie lub w transporcie uszkodzony, nie był montowany, nie nosi śladów użytkowania, jest pełnowartościowy oraz został prawidłowo spakowany.

Jak prawidłowo spakować okap do zwrotu?

Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktu w przesyłce zwrotnej: Owiń okap w folię oraz zabezpiecz go oryginalnymi styropianami, dokładnie w taki sposób, w jaki został do Ciebie dostarczony. Możesz użyć dodatkowych styropianów i folii bąbelkowej. Do paczki dołącz komplet akcesoriów, które otrzymałeś wraz z okapem. Pamiętaj, aby akcesoria umieścić w miejscu, w którym były pierwotnie zapakowane,…

58. Czy mogę używać okapu w domu z kominkiem?

Tak, posiadając kominek możemy używać okapu kuchennego, jednak w czasie w którym włączamy wentylator musimy zadbać o dostateczny dopływ świeżego powietrza. W przeciwnym przypadku może dojść do niebezpiecznego zjawiska cofnięcia się powietrza kanałem kominowym a w trakcie użytkowania paleniska do cofnięcia się spalin do pomieszczenia.

1 2 3 6