Tworzysz piękne wnętrza?

Dołącz do naszych Partnerów

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

GLOBALO to polska marka pięknie zaprojektowanych, cichych
i wydajnych okapów kuchennych. W ciągu 15 lat nasze okapy zagościły już w ponad kilkuset tysiącach kuchni.

W ramach wspólnych działań zapewniamy:

➡ Atrakcyjny program premiowy dla Partnerów biznesowymi.

➡ Szeroką promocję Partnerów i wykonanych przez nich       projektów w kanałach GLOBALO.

➡ Wsparcie Partnera oraz jego Klienta na każdym etapie przed-
i po sprzedażowym.

Sprawdź poniżej co jeszcze możesz zyskać ze współpracy z nami.

Dlaczego warto?

 • Doskonałe wsparcie doradców i ekspertów
 • Nasi eksperci są do dyspozycji naszych Partnerów telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz: 8:00 - 17:00, dyżur telefoniczny w soboty w godz: 9:00 - 17:00, mailowo oraz za pośrednictwem czatu. Gwarantujemy doskonałą obsługę i wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Bazując na 15 letnim doświadczeniu, dokładamy wszelkich starań, aby dobrać skuteczny, cichy i wydajny produkt, indywidualnie dopasowany do każdej z kuchni.
 • Kolorowy okap na specjalne zamówienie
 • Umożliwiamy Ci posiadanie okapu kuchennego, malowanego według indywidualnego projektu, w kolorze i odcieniu precyzyjnie dopasowany do aranżacji i stylistyki kuchni, zgodnie z wzornikiem barw RAL.
 • Darmowe materiały informacyjne i promocyjne
 • Naszym Partnerom gwarantujemy dostęp do wszelkich materiałów informacyjnych i promocyjnych, takich jak katalogi i ulotki produktowe, wysokiej jakości zdjęcia i wizualizacje produktów we wnętrzach kuchennych, animacje, modele 3D potrzebne do zaprojektowania kuchni oraz filmy instruktażowe.
 • Wyręczenie w komunikacji z Klientem detalicznym
 • Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo Twoim Klientom, zarówno w wyborze odpowiedniego okapu kuchennego, jak i w kwestiach technicznych i podłączeniowych.
 • Program premiowy dla najlepszych Klientów B2B
 • Dla naszych lojalnych Klientów Biznesowych posiadamy doskonale zaprojektowany i transparentny system nagród. Kompleksowy program lojalnościowy umożliwi Ci zwiększyć sprzedaż i zyskać nowych Klientów.
 • Szeroka promocja współpracujących z nami sklepów, studiów i architektów
 • Naszym Partnerom zapewniamy szeroką promocję w mediach społecznościowych marki GLOBALO (grupy i profile społecznościowe łącznie 50 tys. obserwujących), na podstronie Punkty Sprzedaży marki GLOBALO, jak również w indywidualnych kampaniach promocyjnych przygotowanych we współpracy z Partnerami marki GLOBALO.

Odpowiadamy na trendy rynkowe

Ogólne warunki współpracy

Koszty wysyłki 0 zł

Koszty transportu pokrywa GLOBALO. Minimum logistyczne to tylko 1 okap. Produkty GLOBALO są wysyłane za pośrednictwem spedycji DPD na wskazany przez Ciebie adres. Istnieje możliwość wysyłki towaru bezpośrednio do Twojego Klienta.

Płatność za towar nawet do 14 dni

Za dwie pierwsze transakcje poprosimy od Ciebie przedpłatę lub płatność przy odbiorze. Kolejne faktury wystawiane są na termin.

Kontakt z serwisem w 24h

Reklamacje obsługuje własny serwis GLOBALO (zgłoszenia bezpośrednio do naszego działu serwisowego). Do przyjęcia reklamacji potrzebna jest faktura oraz formularz reklamacyjny, który dołączony jest do okapu.

Kody rabatowe 6% dla Twoich klientów indywidualnych

Wraz z indywidualnym rabatem dla Klientów biznesowych, otrzymasz od nas indywidualne kody rabatowe dla Twoich klientów.

Realizacja zamówienia w 2 dni

Produkty, które są dostępne w naszym magazynie, wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Jeżeli do godziny 11.00 dnia roboczego wpłynie zamówienie na produkt dostępny, wysyłany jest tego samego dnia z doręczeniem na dzień następny.

Atrakcyjne zniżki handlowe

Będąc naszym Partnerem, otrzymujesz drogą mailową specjalne oferty oraz informacje o okazjach i promocjach dla zaufanych Kontrahentów.

Globalo w mediach

Materiały do pobrania

Pomożemy Ci zaprojektować piękną kuchnię. Dzięki materiałom, które udostępniamy, Twoje projekty będą wykorzystywać prawdziwe produkty. Obszerne materiały poradnikowe i doradcze ułatwią wybór oraz montaż okapu w kuchni Twojego klienta.

KATALOG, ULOTKA I CENNIK

Najnowszy katalog okapów GLOBALO. Znajdziesz w nim produkty marki, przykładowe aranżacje kuchni, specyfikacje techniczne, szczegółowe opisy, cennik oraz zdjęcia. Możesz go także wydrukować i nanosić na niego swoje notatki.

E-BOOK

Jak wybrać okap kuchenny? Poradnik dla architektów wnętrz – kompendium wiedzy. Dzięki praktycznym wskazówkom i inspirującym przykładom stworzysz stylową, ciekawie zaaranżowaną kuchnię i dobierzesz do niej okap.

WZORNIK

Wzornik kolorów marki GLOBALO, a w nim aż 12 próbek kolorów naszej marki, w tym: złoto w wersji błyszczącej i matowej, jasne złoto, różowe złoto, miedź w wersji błyszczącej i matowej, tytan, inox, butelkowa zieleń, granat, ponadczasowa matowa czerń i biel.

ULOTKA

Ulotki produktowe okapów kuchennych z linii Design i linii Exclusive, czyli najpopularniejsze produkty ze szczegółowym opisem parametrów, w tym m.in. poziom głośności, wydajność i wymiary, wraz z rysunkiem technicznym, zdjęciem produktowym i wizualizacją.

ARANŻACJE KUCHNI

Inspirujące aranżacje z wykorzystaniem okapów GLOBALO w kuchniach w różnych stylach.

ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE

Wszystkie niezbędne do projektowania pliki w jednym miejscu.

MODELE 3D

Dostępne w różnych formatach: 3DS, FBX, OBJ, C4D, DWG, V-RAYforC4D, Cinema 4D.

LOGO

Logo GLOBALO do pobrania w różnych formatach.

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności w zakresie przetwarzania moich danych osobowych. *

Kontakt dla klientów biznesowych

Pon. – Pt.: 8:00 – 17:00

Pon. – Pt.: 17:00 – 20:00 (dyżur telefoniczny)

Sobota: 9:00 – 16:00 (dyżur telefoniczny)

Email: [email protected]

Tel.: +48 17 78 52 680 wew. 1