Home / Blog / 5 kuchni, które zwróciły naszą uwagę w styczniu 2020

5 kuchni, które zwróciły naszą uwagę w styczniu 2020

Przed Wami kolejna odsłona z cyklu „Akcja Inspiracja”. Tym razem nasz zespół przygotował 5 wnętrz kuchennych, które zwróciły naszą uwagę w styczniu 2020.

Dla wszystkich tych, którzy są tu po raz pierwszy przypominamy, czym jest Akcja Inspiracja. Raz w miesiącu przedstawimy kuchnie,które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Tym razem wybraliśmy wnętrza z Instagrama Architektów wnętrz. Ile osób, tyle pomysłów na aranżację wnętrza. Stając w obliczu ogromu  kolorów, struktur, dodatków i sprzętów, łatwo o potknięcie.

Aby idealnie zharmonizować wnętrze – szczególnie tak wymagające w urządzeniu, jak kuchnia – warto postawić na nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania, zaproponowane przez Architekta. Do prezentowanych wnętrz dopasowujemy okapy z naszej, oferty które idealnie wpasowałyby się w prezentowane projekty,

Jeżeli widziałeś fajną aranżację kuchni i uważasz, że zasługuje na uwagę lub chcesz, aby w kolejnym miesiącu umieścić wśród wyróżnionych projektów Twoją realizację to pisz śmiało na adres: [email protected]

Kuchnia @house_loves

Pierwsza kuchnia, która zachwyciła nas swoją elegancką i pięknym doborem kolorów to kuchnia projektu Pani Karoliny Zagrodzkiej z @house_loves.

Kuchnia projekt 💙NAVY💙 to eleganckie wnętrze w klasycznym stylu, łączące w sobie dwa kolory: granat i jasna szarość. Sprzęt AGD umieszczony został w zabudowie, dzięki czemu całość jest niezwykle spójna.

Wisienką na torcie są delikatne złote uchwyty oraz lakierowane na kolor złota, przepierzenie między kuchnią a salonem.

 

 

 

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Karolina Zagrodzka (@house_loves)

Kuchnia @bagua_architects

 

 

 

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez @bagua_architects

Kuchnia, która w miesiącu styczniu zwróciła naszą uwagę to projekt przestronnej kuchni, której centralną część stanowi wyspa kuchenna z płytą indukcyjną oraz sporą powierzchnią roboczą. Kuchnia zaprojektowana została przez @bagua_architects. Nad wyspą okap wyspowy cylindryczny, który stanowi dodatkowy element dekoracyjny oraz punktu oświetleniowy. Stonowana ponadczasowa kolorystyka i nowoczesne wykończenie to doskonałe połączenie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Kuchnia @mikolajskastudio

 

 

 

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez @mikolajskastudio

Luksusowa kuchnia projektu @mikolajskastudio to kolejne wnętrze, które zwróciło naszą uwagę i które postanowiliśmy wyróżnić w styczniu 2020 roku. Na szczególną uwagę zasługuje eleganckie połączenie złota z ponadczasową bielą i czernią. Całośc dopełnia naturalne drewno i bordo, będące jednocześnie przysłowioną wisienką na torcie. Wyróżnikiem tego projektu jest złoty okap wyspowy, stanowiący centalny punkt wyspy kuchennej i dodatkowy element dekoracyjny.

Kuchnia @formativ.pl

 

 

 

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez formativ.kasia i michał dudko (@formativ.pl)

Kolejną z kuchni, która urzekła nas w styczniu 2020 jest wnętrze od @formativ.pl. Połączenie klasyki z nowoczesnością w nieco loftowym wydaniu. W centralnej części znalazła się dobrze oświetlona wyspa kuchenna ze zlewem i dużą powierzchnią roboczą. Płyta indukcyjna wraz z okapem w zabudowie umiejscowiona została z prawej części kuchni, wraz z zabudową. Piękna kuchnia otwarta na część dzienną, zasługuje na pewno na wyróżnienie.

Kuchnia @dominika.j.rostocka

 

 

 

 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Dominika J. Rostocka (@dominika.j.rostocka)

Jednym z projektów, który nas zachwycił jest ekskluzywna kuchnia prosto z Londynu projektu Pani Dominiki Rostockiej z @dominika.j.rostocka. Piękne połączenie kolorów, złoto, błysk i niebanalne dodatki. Dopasowanie do siebie materiałów wykończenia, oświetlenia i wyposażenia to niewątpliwie największy wyróżnik tego projektu.  Jesteśmy przekonani, że właściciele preznetowanego wnętrza poczują, iż stworzona została dla nich osobista, intymna i wyjątkowa przestrzeń.