• raty globalo
 • Cechy GLOBALO

 • "Pięknie dziękuję za mega szybką i sprawną obsługę. Okap dotarł po 24h od zamówienia, do tego miła obsługa, super :) Polecam" - Dawid A.
  Zobacz więcej >>
 • Napisali o nas m.in.: WybierzAGD.com.pl BabskiŚwiat.com.pl Deko-rady.pl Newpolishdesing.pl Extradom.pl Kuchenny.com.pl Deccoria.pl
  Zobacz więcej >>
Home / Blog / Rusza II edycja konkursu dla architektów. Zgłoś swój projekt i wygraj!

Rusza II edycja konkursu dla architektów. Zgłoś swój projekt i wygraj!

Konkurs dla architektów GLOBALO

Zajmujesz się projektowaniem wnętrz i lubisz ciekawe wyzwania? Stwórz projekt kuchni i zgłoś swoją pracę do konkursu Okap Sercem Kuchni. Do wygrania atrakcyjne i wartościowe nagrody o łącznej puli 4000 zł. 

Zaprojektuj kuchnię z okapem GLOBALO

We wtorek 16.03.2021 roku rusza druga edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz. Pierwsza zyskała ogromny odzew i cieszyła się dużym zainteresowaniem w sieci. O konkursie pisały m.in. takie portale jak WhiteMad oraz InfoArchitekta. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostały wyłonione 3 najciekawsze prace, którym jury konkursowe przyznało główne nagrody. 

Okap Sercem Kuchni to konkurs dedykowany zarówno dla profesjonalistów jak i pasjonatów. Przy ocenie brane będą pod uwagę nie tylko umiejętności, ale również kreatywność, poczucie estetyki i nieszablonowe podejście do projektowania wnętrz.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, stwórz projekt kuchni z okapem przyściennym Heweno z linii Design. Możesz wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów kolorystycznych: biały, czarny lub inox. Gotową pracę prześlij przez formularz konkursowy (link znajdziesz na końcu tego artykułu). Masz na to czas do 16 kwietnia 2021 roku. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić jeden projekt. 

Po zakończeniu etapu zgłoszeń, wszystkie prace zostaną poddane ocenie przez jury konkursowe, składające się z ekspertów w dziedzinie wnętrz. Do tego grona zaprosiliśmy takie osoby jak: 

 • Marika Jóźwiak – architekt, inżynier i dyplomowana malarka z dużym doświadczeniem, znana z programów telewizyjnych “Dorota Was urządzi” czy “Dorota Inspiruje”,
 • Weronika Budzichowska – projektantka wnętrz i zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu, prowadząca własne studio TO BE DESIGN,

Zdobądź cenne nagrody

Zgłaszając swoją pracę masz szansę wygrać jedną z atrakcyjnych i wartościowych nagród, którymi są bony podarunkowe do sklepu WestwingNow, gdzie kupisz wyjątkowe meble i dodatki do Twojego mieszkania. 

 • I miejsce – karta podarunkowa na zakupy online w sklepie WestwingNow.pl o wartości 2500 zł
 • II miejsce – karta podarunkowa na zakupy online w sklepie WestwingNow.pl o wartości 1000 zł
 • III miejsce – karta podarunkowa na zakupy online w sklepie WestwingNow.pl o wartości 500 zł

Ponadto, najciekawsze prace promowane będą w naszych mediach społecznościowych, dzięki czemu będziesz mieć okazję do zaprezentowania swojej pracy przed szeroką publicznością. 

 

Szczegóły, regulamin konkursu oraz pliki 3D do pobrania znajdziesz się na stronie: https://globalo.pl/konkurs

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!