Home / Blog / Wyniki konkursu Okap Sercem Kuchni

Wyniki konkursu Okap Sercem Kuchni

Druga edycja Konkursu dla Architektów „Okap Sercem Kuchni” rozstrzygnięta. To już kolejna odsłona konkursu, w której Architekci i pasjonaci projektowania wnętrz mieli okazję do zaprezentowania swoich prac. Jesteśmy niezwykle podekscytowani ilością otrzymanych zgłoszeń – ponad 170 wizualizacji pięknych kuchni! Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia.

Druga edycja konkursu zakładała stworzenie projektu kuchni z okapem przyściennym typu tuba – Heweno w wersji czarnej, białej lub inox. Czas na przesłanie zgłoszeń wyznaczony był na 16 kwietnia 2021 roku, do godziny 23:59. Wszystkie prace konkursowe znajdziesz w galerii konkursowej >> TUTAJ <<. Wszystkim uczestnikom gratulujemy przygotowania pięknych prac i zapraszamy do udziału w przyszłych edycjach konkursu.

Karta podarunkowa o wartości 2500 zł do WestwingNow.pl
nowoczesna elegancja kuchnia z okapem tubą okap sercem kuchni globalo
Karta podarunkowa o wartości 1000 zł do WestwingNow.pl
niebieska kuchnia klasyczna okap heweno
Karta podarunkowa o wartości 500 zł do WestwingNow.pl

Prace oceniło
jury w składzie

konkurs iza błażowska globalo

Izabela Błażowska

Współwłaścicielka polskiej marki premium cichych i wydajnych okapów kuchennych GLOBALO o nietuzinkowym designie, dostępnych na rynku od 2001 roku.
Wiceprezes zarządu spółki HerlinGroup Sp. z o. o., zajmującej się i specjalizującej w projektach biznesowych z dziedziny AGD, projektowania, nowych technologii i budownictwa.

Marika Jóźwiak

Doświadczona inżynier architekt i dyplomowana malarka. Od wielu lat, wraz z Dorotą Szelągowską, współtworzy jedne z najbardziej popularnych w Polsce programy telewizyjne, dotyczące urządzania, architektury i wystroju wnętrz. Współtworzy markę Homessence, w której podobnie jak w telewizyjnych realizacjach, z przyjemnością przemyca sztukę do swoich wyjątkowych projektów.

konkurs globalo projekt kuchni weronika budzichowska

Weronika Budzichowska

Doświadczony architekt wnętrz i zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu „Okap Sercem Kuchni”.  W procesie twórczym najważniejsze jest niej połączenie potrzeb klienta z estetycznymi rozwiązaniami. Wykorzystuje różnorodność stylów niezależnie od aktualnych trendów. Zwraca uwagę na charakter i unikalność projektowanego wnętrza. Realizuje projekty w skali indywidualnych przestrzeni prywatnych i obiektów publicznych.

Translate »