Home / Poradnik / Utylizacja okapu kuchennego

Utylizacja okapu kuchennego

Okap kuchenny GLOBALO Cylindro Isola 39.3 White
Małe działania każdego z nas pomnożone przez każdego użytkownika okapu w znacznym stopniu wpływają na ochronę środowiska
Dbamy o wydajność i oszczędną pracę naszych urządzeń
Propagujemy działania proekologiczne wśród naszych pracowników
Edukujemy naszych Klientów w zakresie zachowań prośrodowiskowych

Zobacz też:

Utylizacja okapu kuchennego

Działania i produkty marki GLOBALO uwzględniające aspekty prośrodowiskowe pomnożone przez setki, a następnie tysiące osób, chronią ekosystem, a tym samym dbają o środowisko i przyszłe pokolenia.

Ekologiczne i energooszczędne okapy kuchenne zaprojektowane zostały w trosce o zdrową i czystą kuchnię. Cicha, wydajna i energooszczędna praca, trwałe i bezpieczne materiały oraz przyjazny środowisku proces produkcji, wpływają na jakość, trwałość oraz zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów. Ekologiczne okapy, to ekologiczne otoczenie. Zmniejsz rachunki za prąd, pozbądź się uciążliwego tłuszczu, zadbaj o swoich najbliższych i środowisko które ich otacza.

Jak utylizować okap?

Do tej pory w Polsce aż 90% elektrośmieci trafiało na wysypiska. Zgodnie z ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29 lipca 2005 roku, zarówno na konsumentach, jak i producentach sprzętu AGD i RTV spoczywa obowiązek segregowania elektroodpadów. Wyrzucanie ich do zwykłych kontenerów jest zakazane i grozi karą grzywny nawet do 5000 zł.

Utylizacja zużytych okapów kuchennych to działanie proekologiczne, które pozwala dbać o środowisko, a w konsekwencji o nasze zdrowie. Bądź eco i podczas zakupu nowego okapu w sklepie globalo.pl, odeślij zużyty sprzęt do sprzedawcy.

banerek_wybor_okapu_form